Urodzeni mordercy? Nieznane kulisy pracy profilera
search

Urodzeni mordercy? Nieznane kulisy pracy profilera

18596
Autor
Małgorzata Fugiel-Kuźmińska,Jan Gołębiowski
Wydawca
Mando
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
5 godz. 56 min
49,90 zł

Najniższa cena produktu 49,90 zł z dnia 19.07.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,90 zł

Przestępcy, psychopaci, drapieżcy.

I człowiek, który próbuje ich zrozumieć

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788327740380
Wydawca: Mando

Przestępcy, psychopaci, drapieżcy.

I człowiek, który próbuje ich zrozumieć.

Mroczne wspomnienia profilera kryminalnego. Sprawy, które zapamiętał i te, o których wolałby zapomnieć. O pracy na wysokim poziomie adrenaliny, najtrudniejszych przypadkach w karierze i o tym, jak tropienie zabójców wpływa na psychikę.

Mężczyzna, który zamordował młotkiem swoich sąsiadów. Nastoletni chłopiec podejrzany o zabójstwo dwójki dzieci. Kobieta, która wyszła z domu po rodzinnej awanturze i już do niego nie wróciła. Opisy spotkań z mordercami zaskakują, przerażają. I nie pozostawiają obojętnym.

Małgorzata Fugiel-Kuźmińska, dziennikarka, autorka książek kryminalnych rozmawia z Janem Gołębiowskim, najbardziej znanym w Polsce profilerem, o tajnikach jego pracy. Duet ten zabiera czytelników w podróż po mrokach ludzkiej natury. Sprawdźcie, co kryje się w naszym wnętrzu.

Czy jesteście gotowi na prawdę o tym, że wszyscy podlegamy tym samym mechanizmom psychologicznym i każdy z nas ma w sobie coś z zabójcy?

Jan Gołębiowski, jeden z nielicznych polskich profesjonalnych profilerów, dzieli się z czytelnikami osobistymi doświadczeniami i przemyśleniami dotyczącymi procedur i zasad profilowania. Przedstawia też szereg interesujących odniesień do konkretnych przypadków, z którymi zetknął się w swoje praktyce. Z przekonaniem polecam książkę wszystkim, których interesuje psychologia śledcza i sądowa.

Prof. dr hab. Józef K. Gierowski, psycholog, prekursor badań nad profilowaniem w Instytucie Ekspertyz Sądowych

Są sprawy, które do dzisiaj pozostałyby nierozwiązane, gdyby nie wsparcie profilerów kryminalnych. W tej książce znajdziecie świadectwo człowieka, który zna się na swoim fachu.

Bogdan Michalec i Mariusz Nowak, współtwórcy Policyjnego Archiwum X

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.