• -30%
Krótko i szczęśliwie. Historie późnych miłości
search

Krótko i szczęśliwie. Historie późnych miłości

18527
Autor
Agata Romaniuk
Lektor
Agata Romaniuk
Wydawca
Wydawnictwo Poznańskie
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
4 godz. 14 min
31,43 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
44,90 zł

Najniższa cena produktu 31,43 zł z dnia 20.07.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 44,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,43 zł

O pierwszych miłościach powiedziano prawie wszystko – powstało już wiele filmów, piosenek i wierszy. O miłościach ostatnich nie mówi się dużo

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788367815307
Wydawca:
Wyd. Poznańskie


O pierwszych miłościach powiedziano prawie wszystko – powstało już wiele filmów, piosenek i wierszy. O miłościach ostatnich nie mówi się dużo, a jeśli już, to ze wstydem, półszeptem, jakby ich miejsce było w cieniu. A przecież to właśnie uczucia, które przychodzą późno, kiedy już się ich wcale nie spodziewamy, zostają z nami na zawsze. Oto zbiór prawdziwych historii dojrzałych miłości, które nie miały prawa się zdarzyć, a jednak się wydarzyły na ostatniej prostej życia. Te nieoczywiste, słodko-gorzkie opowieści dają nadzieję, że nigdy nie jest za późno na przeżycie czegoś ważnego. Powiedzieć komuś „Nie jesteś moją pierwszą miłością, ale wiem, że będziesz ostatnią” to jedna z najpiękniejszych obietnic, jakie możemy złożyć.

***

„Jest miłość. Może być ślepa, stara, potrójna, niema, na odległość, na ostatnią chwilę, krótka, cierpliwa, grzeszna, święta i dobrze uziemiona, ale jest na pewno. Agata Romaniuk udowadnia to w swoim znakomitym zbiorze reportaży. Naprawdę warto sięgnąć po tę książkę” – Magdalena Grzebałkowska.

***

„Agata Romaniuk mówi nam: miłość naprawdę istnieje, tylko czasem wcale nie wtedy i nie tam, gdzie jej oczekujemy” – Anna Dziewit-Meller.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.