• -30%
audiobook - Nowy księżyc na wodzie - Mort Castle
search

Nowy księżyc na wodzie

17300
Autor
Mort Castle
Lektor
Roch Siemianowski
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
700
Opakowanie
Mały digipack dwuskrzydełkowy
Nowy
23,30 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
33,29 zł

Najniższa cena produktu 24,47 zł z dnia 31.01.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,47 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382711950
Wydawca: Storybox

Zadymiony klub, ulubione miejsce spotkań nieumarłych, ranczo po sąsiedzku, którego właścicielem jest potwór, czy wreszcie tajemniczy człowiek budzący swoją obecnością nieznane demony – te znakomite opowiadania odkryją na nowo świat, który myślicie, że znacie, i odsłonią ten mroczny, o którego istnieniu trudno wam będzie zapomnieć. Mort Castle, nazywany Charlesem Dickensem horroru, zabiera czytelnika w podróż, w której zło zdaje się czaić tuż za rogiem, by wyciągnąć na światło dzienne najciemniejsze skrywane pragnienia.

***

„»Nowy księżyc na wodzie« to jeden z najlepszych zbiorów opowiadań, jakie czytałem. Groza, którą serwuje w nim Mort Castle, jest nieoczywista i efektowna, a jednocześnie wysmakowana i poruszająca. Dla fanów gatunku – pozycja obowiązkowa!” – Stefan Darda

***

„Opowiadania Morta Castle są przerażającą podróżą w mroczne umysły zwykłych ludzi, którzy mają dosyć swojego życia. Obowiązkowa lektura dla fanów Stephena Kinga i Raymonda Carvera”. – NEWSWEEK.pl

***

„Zabawne, poruszające, zaskakujące i mroczne. Mort Castle jest pisarzem, który kocha gry słowne, ale jak każdy autor z prawdziwego zdarzenia pamięta, że nawet dla dzieci gra jest poważną sprawą”. – Jack Ketchum, pisarz

***

„Mort Castle jest jednym z najlepszych autorów opowiadań wśród współczesnych pisarzy horrorów. Co więcej, jest jednym z najlepszych autorów opowiadań w ogóle”. – Robert Weinberg, pisarz

***

„Tak, kradnę porównanie, ale zbiór opowiadań Morta Castle naprawdę jest jak pudełko czekoladek. Każdy kawałek jest smaczny i wspaniały na swój sposób i zmusza do natychmiastowego sięgnięcia po kolejny”. – F. Paul Wilson, pisarz

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.