Podróże Guliwera
search

Podróże Guliwera

6332
Autor
Jonathan Swift
Lektor
ROBERT WIĘCKIEWICZ
Wydawca
Agora
Format
MP3CD
Opis formatu
1CD - MP3
Czas
301
Opakowanie
Płyta z książką
Nowy
24,99 zł

Najniższa cena produktu 24,99 zł z dnia 11.12.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,99 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 24 godzin


Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-11-2467-7
format: 12 x 13,5cm
Producent: Agora
 
Popularna powieść Jonathana Swifta, wybitnego pisarza XVIII w. Pasjonująca baśń dla młodych czytelników i zarazem kąśliwa satyra na wstecznictwo i zacofanie dla dorosłych miłośników literatury.

Trudno w literaturze o książkę bardziej uniwersalną niż ta. Opowieść o fascynujących podróżach angielskiego lekarza okrętowego do miejsc takich jak Kraina Liliputów, Brobdingnagu, Laputa, Balnibarbi zachwyca już nie od wielu lat, lecz od ponad dwóch wieków.
Dojrzały czytelnik doceni tę kąśliwą satyrę na społeczeństwo angielskie, młody słuchacz będzie emocjonował się niezwykłymi przygodami rozbitka wśród przedziwnych ludów. Osiemnastowieczna powieść „Podróże Guliwera” zdumiewa aktualnością i trafnością aluzji, zachwyca niepospolitym humorem i kreatywnością autora. Książka Swifta, zaliczana do światowej klasyki, pozostaje zaskakująco przystępna dla współczesnego odbiorcy. Choć stworzona dla czytelnika dorosłego, paradoksalnie zajmuje również bardzo ważne miejsce w dziecięcym świecie baśni. Czytana przez wybitnego aktora Roberta Więckiewicza zyskuje na lekkości i świeżości.
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.