• -30%
Żałobnica
search

Żałobnica

17960
Autor
Robert Małecki
Lektor
ANNA DERESZOWSKA
Wydawca
Czwarta Strona
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
25,83 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
36,90 zł

Najniższa cena produktu 25,83 zł z dnia 29.02.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,83 zł

Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788367461122
Wydawca: Czwarta Strona

Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy. Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo. Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu.

Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety, skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości. I zrobi to.

Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret...

***

„Historia »Żałobnicy« mną zawładnęła! Robert Małecki pociąga za te sznurki wyobraźni, które sprawiają, że przepadamy na dobre!” – Sonia Bohosiewicz.

***

„Paranoiczny i oniryczny thriller, w którym powolne odkręcanie pozacieranej taśmy pamięci głównej bohaterki okazuje się fascynujące...” – Marta Bratkowska, „Książki. Magazyn do Czytania”.

***

„Robert Małecki potwierdza »Żałobnicą«, że gra w kryminalnej Lidze Mistrzów, do której niewielu pisarzy ma wstęp” – Piotr Bratkowski, „Newsweek”.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.