• -30%
Trzecia szansa
search

Trzecia szansa

17998
Autor
Wojciech Wójcik
Lektor
Jacek Dragun
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
27,97 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
39,95 zł

Najniższa cena produktu 27,97 zł z dnia 15.06.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,97 zł

SĄ TAKIE KRZYWDY, KTÓRYCH ZAPOMNIEĆ SIĘ NIE DA

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382717747
Wydawca: Storybox

SĄ TAKIE KRZYWDY, KTÓRYCH ZAPOMNIEĆ SIĘ NIE DA

Tuż przed świętem zmarłych na warszawskich cmentarzach zaczyna grasować zabójca. Przy rodzinnych grobach od strzałów z broni snajperskiej ginie dwoje starszych ludzi. Wygląda na to, że ofiary są przypadkowe. Młodsza aspirant Karolina Nowak, przeniesiona do komendy stołecznej z niewielkiego mazurskiego posterunku, wpada na ślad zaskakującego powiązania z przeszłości.

Na wniosek Karoliny do zespołu śledczego włączony zostaje Krzysztof Rozmus, do niedawna znakomicie zapowiadający się historyk z uniwersytetu, obecnie na życiowym zakręcie. Wspólna wędrówka tropem tajemnic zza grobu zaprowadzi ich w miejsce, gdzie zapomniane tragedie przeplatają się z przerażającą teraźniejszością, a jedynym ponadczasowym uczuciem jest nienawiść.

***

»Trzecia szansa« to genialny kryminał z wątkami historycznymi w tle. Autor od pierwszych stron utrzymuje czytelnika w niepewności, prowadząc z nim grę logiczną, która doprowadza do zaskakującego finału”.

Patrycja Bomba, Biblioteka Feniksa

***

„Wojciech Wójcik sprawi, że święto zmarłych zyska dla Was zupełnie inny wymiar. Seria zabójstw, nieuchwytny morderca i podążająca jego tropem młoda aspirant wspierana przez wybitnego historyka – podczas lektury nie zabraknie silnych emocji. Tajemnice z przeszłości odciskają swe krwawe piętno na teraźniejszości. Nie przestaniesz czytać, dopóki prawda nie wyjdzie na jaw”.

Sara Glanc, Kosz z Książkami

***

„Wciągająca, pełna zagadek i zwrotów akcji. Wspaniali bohaterowie i atmosfera grozy. Wojciech Wójcik jak zwykle zapewnia lekturę, od której nie można się oderwać. Thriller, którego nie wolno przeoczyć”.

Grażyna Strumiłowska, Książka zamiast Kwiatka

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.