• -30%
Martwa woda
search

Martwa woda

18323
Autor
Wojciech Wójcik
Lektor
Jacek Dragun
Wydawca
Zysk i S-ka
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
23 godz. 9 min
27,97 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
39,95 zł

Najniższa cena produktu 27,97 zł z dnia 13.07.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 39,95 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,97 zł

W warszawskim akademiku zostaje zamordowana Alina Kozioł, studentka resocjalizacji, która właśnie obroniła pracę magisterską

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788382028430
Wydawca: Zysk i S-ka

DAWNE KOSZMARY WRACAJĄ

W warszawskim akademiku zostaje zamordowana Alina Kozioł, studentka resocjalizacji, która właśnie obroniła pracę magisterską. Brutalna siła, jakiej użyto wobec ofiary, sugeruje, że zabójcą jest mężczyzna, tymczasem w krytycznej chwili w okolicy miejsca zbrodni przebywały wyłącznie koleżanki zamordowanej: Wala i Kamila. Na czele zespołu śledczego staje Karolina Nowak, rozpaczliwie potrzebująca sukcesu policjantka. Wkrótce dociera do kilkuletniego chłopca, który prawdopodobnie widział mordercę. Niestety chłopczyk nie słyszy i nie mówi.

Do zespołu Karoliny trafia Krzysztof Rozmus, dawny pracownik naukowy UW, a obecnie funkcjonariusz prewencji. Prześwietlając ostatnie dni życia studentki, odkrywa szereg zaskakujących faktów. Po co Alina włamywała się do klasztoru szarytek? Czego szukała?

Tropy wiodą do zapomnianej mazurskiej przystani.

***

„Krzysztof Rozmus powraca w kolejnej mrocznej opowieści, która umacnia reputację Wojciecha Wójcika jako zdolnego pisarza z wyrazistym stylem. »Martwa woda« angażuje czytelnika zarówno pomysłowością fabuły, jak i konsekwentnym rozwojem ulubionych bohaterów. Wciągająca rozrywka w najlepszym wydaniu. Od tej lektury ciężko się oderwać” – Tomasz Drabik, kulturacja.pl.

***

„Za każdym razem, kiedy wydaje się, że Wojciech Wójcik nie zdoła już stworzyć równie pasjonującej, wypełnionej nieoczekiwanymi zwrotami fabuły, autor powraca z nowym kryminałem, który jakimś cudem znów zaskakuje czytelnika. Powolne budowanie napięcia, skrupulatne rozwinięcie wszystkich proceduralnych elementów śledztwa, ciekawa zagadka kryminalna i wyraziste postacie sprawiają, że »Martwą wodę« czyta się z dużym zainteresowaniem. Nowa powieść Wójcika dostarczy niejednego dreszczyku emocji, a zakończenie zaskoczy niejednego czytelnika” – Paweł Ćwik, @spursmaniak.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.