• -30%
  • Nowy produkt
Dolina straconych złudzeń
search

Dolina straconych złudzeń

18741
Autor
Anna Górna
Lektor
Janusz Zadura
Wydawca
Czwarta Strona
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
16 godz. 31 min
34,93 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
49,90 zł

Najniższa cena produktu 34,93 zł z dnia 28.02.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 49,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,93 zł

W MIEJSCU TAKIM JAK TO MORDERCA CODZIENNIE PATRZY WSZYSTKIM W OCZY.

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2024
ISBN: 9788367891905
Wydawca: Czwarta Strona


W MIEJSCU TAKIM JAK TO MORDERCA CODZIENNIE PATRZY WSZYSTKIM W OCZY.

Mieszkańców górskiego miasteczka u podnóża Eigeru, gdzie wszyscy się znają, ale mało kto dobrze sobie życzy, jednoczy nagle jedno – strach przed grasującym w Alpach seryjnym mordercą, który zostawia ciała swoich ofiar w rytualnych inscenizacjach.

Szwajcarią wstrząsa informacja o brutalnym zabójstwie nastolatka w Oberlandzie Berneńskim. Zaledwie miesiąc wcześniej w pobliżu odnaleziono ciało mężczyzny, który prawdopodobnie zginął z ręki tego samego człowieka. Sprawca wodzi policję za nos, pozostając poza radarem organów ścigania. Kierownictwo luksusowego hotelu Sternen spodziewa się najgorszego sezonu od czasów otwarcia.

By położyć temu kres, angażują Piotra Sauera, prywatnego detektywa z Zurychu. Już od pierwszych dni w Niederwalden lokalna społeczność daje Sauerowi odczuć, że nie jest mile widzianym przybyszem. Szybko przekonuje się, że każdego można tutaj podejrzewać i nikomu nie można ufać.

„Dolina straconych złudzeń” to duszna atmosfera małego miasteczka, latami skrywane tajemnice i życiowe wybory, w których każda ścieżka zdaje się prowadzić w przepaść.

***

„Błyskotliwa intryga z mocnym twistem! Alpejskie miasteczko z kryminału Anny Górnej przypomina swoim klimatem raczej Twin Peaks niż sielską idyllę ze szwajcarskich pocztówek” – Ewa Przydryga.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.