Patent sprzedawcy
search

Patent sprzedawcy

3916
Autor
Magdalena i Grzegorz Wyskok
Lektor
Hubert Chłopicki
Wydawca
Złote Myśli
Format
MP3CD
Opis formatu
1CD - MP3
Czas
181
Opakowanie
Pudełko DVD Slim
Nowy
34,70 zł

Najniższa cena produktu 34,70 zł z dnia 29.02.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,70 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie


rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-7701-151-5
format: 13,5 x 19 cm
Producent: Złote Myśli


  • Jeżeli szukasz kolejnej magicznej książki na temat sprzedaży, to w tym miejscu raczej jej nie znajdziesz. Jeśli jednak:

Chcesz poznać patent na skuteczną sprzedaż bez lania wody i bujania w obłokach…


— to znajdujesz się we właściwym miejscu. Być może słyszałeś wiele mitów dotyczących sprzedaży. Jeden z nich mówi, że każdy może być bogatym sprzedawcą. Kolejny utrwala wielu w przekonaniu, że wystarczy sprzedawać miesiąc, o ile jest to ten "super produkt", a przed Twoim domem stanie czerwone ferrari. Jeżeli masz dosyć kłamstw na temat sukcesu w sprzedaży, to wierzę, że z przyjemnością przeczytasz ten tekst do końca.  Zacznijmy jednak od początku.
Czy Ty także poszukujesz odpowiedzi na pytania dotyczące sprzedaży?
Co możesz znaleźć w takiej publikacji? Już Ci odpowiadam. Znajdziesz odpowiedzi na te pytania, na które wielu sprzedawców szuka odpowiedzi latami.

  • Dowiesz się, skąd czerpać siłę i motywację, aby nie poddać się presji i wytrwać w zawodzie sprzedawcy mimo trudnych początków.
  • Zobaczysz, jak wyglądają gotowe recepty na to, jak wywrzeć odpowiednie wrażenie bez poczucia sztuczności, a do tego być skutecznym.
  • Odkryjesz niepublikowane nigdy wcześniej sekrety dobrego przekazu.
  • Dowiesz się, jak osiągnąć mistrzostwo w operowaniu szczegółami, tak by sprzedawać o wiele więcej.
  • Poznasz zasady kreatywnej sprzedaży, tak by zaskoczyć swoją konkurencję rzeczami, których nie nauczą się ze starych podręczników sprzedażowych.
  • Dowiesz się, gdzie tkwi prawdziwy klucz do sukcesu w sprzedaży.

Najważniejsze jednak jest to, że otrzymasz:

13 gotowych, sprawdzonych w naszych polskich realiach patentów do zastosowania praktycznie od ZARAZ.

Jeśli jesteś sprzedawcą, czy wiesz dokładnie, ile odbyłeś w tym tygodniu rozmów i spotkań? Nie, nie chodzi nam tylko o te, które zakończyły się sukcesem, ale także i o te, które zakończyły się fiaskiem. A co jeśli zadamy Ci to samo pytanie w odniesieniu do miesiąca, czy nawet kwartału? Potrafisz sobie odpowiedzieć na te pytania?

Zapewne teraz zastanawiasz się, po co mam to wiedzieć? Statystycznie 8 rozmów telefonicznych równa się dwóm - trzem umówionym spotkaniom. A żeby coś sprzedać musisz takich spotkań umówić co najmniej cztery dziennie, czyli wykonać około 16 telefonów. Prowadząc swoje satystyki nie tylko będziesz wiedzieć, jakich efektów się spodziewać po danym dniu, ale także od razu zauważysz, kiedy coś idzie nie tak. Może wtedy warto się zatrzymać i dokładnie zastanowić, czy nie zapominasz, o którymś z patentów?

Wyobraź sobie teraz, że jest to tylko część wiedzy zawartej w jednym z 13 patentów. Sprawdzonej, a przede wszystkim konkretnej i praktycznej wiedzy, która przyda Ci się jako sprzedawcy, bez względu na towar, którym handlujesz. W końcu, chcesz zacząć sprzedawać więcej?
Czy jeszcze potrzebujesz jakiegoś  argumentu, aby przekonać Cię, że Patent sprzedawcy jest właśnie dla Ciebie? Pomyśl więc w ten sposób. Obserwując najzwyklejszy dzień, nie sposób się obejść bez umiejętności sprzedaży. 

 

Nie wiemy, co chcesz osiągnąć. Może wyruszyć w rejs dookoła świata? Może kupić jedną z plaż lub polecieć w kosmos? A może nakręcić film lub po prostu stworzyć szczęśliwy dom? Nie wiemy, czego pragniesz, ale wiemy na pewno, że zdolności sprzedażowe pomogą Ci spełnić każde z tych marzeń i sprawią, że staniesz się dużo lepszym człowiekiem.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.