Błogosławiony bogacz. Dlaczego Bóg chce, żebyś był wolny i bogaty
search

Błogosławiony bogacz. Dlaczego Bóg chce, żebyś był wolny i bogaty

4372
Autor
Fabian Błaszkiewicz SJ
Lektor
Fabian Błaszkiewicz SJ
Wydawca
WAM
Format
MP3CD
Opis formatu
1CD - MP3
Czas
390
Opakowanie
Pudełko DVD
Nowy
17,07 zł

Najniższa cena produktu 17,07 zł z dnia 29.02.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,07 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

rok wydania: 2011
NR KAT TJ 820C
format: 16,5 x 19cm
wydawnictwo: WAM

Błogosławiony bogacz, kolejny cykl kazań ojca Fabiana Błaszkiewicza, autora Przyczajonego Chrystusa, Ukrytego Boga oraz Źródła prawdziwej siły, ukazuje się jako audiobook.

Ten cykl konferencji o. Fabiana Błaszkiewicza SJ otworzy miłośników audiobooków na nową jakość modlitwy i życia wiarą. Już po paru minutach słuchania mogą oni z przyjemnością zdziwić się, że Słowo Boże wspiera wszystkie ich najskrytsze pragnienia, że krzyż to nie żaden synonim nieszczęścia, ale Drzewo Życia, źródło zdrowia i siły, że zasada "nie można służyć Bogu i mamonie" nie oznacza, iż należy się wystrzegać jakiegokolwiek kontaktu z pieniędzmi, lecz przeciwnie: jako wierny sługa Boga można panować nad dowolnymi zasobami i bogactwami.

Co więcej, w miarę zapoznawania się z tym wyjątkowym nauczaniem, słuchacze odkryją jeszcze bardziej ekscytujące informacje, włącznie z konkretnymi, sprawdzonymi przez tysiąclecia i wciąż aktualnymi dzisiaj zasadami zarządzania majątkiem oraz pomnażania wszelkich dóbr na większą chwałę Bożą.

Czy masz świadomość tych spisanych w Biblii praw, dzięki którym możesz wieść wspaniałe życie, osiągnąć finansową wolność oraz zapewnić spokojną przyszłość swojej rodzinie?

Czy jesteś pewien, że stać Cię na to, by się z nimi nie zapoznać? Przekonaj się, słuchając Błogosławionego bogacza w wersji audio.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.