audiobook - Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4 - Julia Quinn
search

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4

17337
Autor
Julia Quinn
Lektor
Agnieszka Krzysztoń
Wydawca
Zysk i S-ka
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
714
Opakowanie
Mały digipack dwuskrzydełkowy
Nowy
37,90 zł

(37,90 zł szt)

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382024692
Wydawca: Zysk i S-ka

Tytuł oryginału: „Romancing Mister Bridgerton”.

KIEDY NAJWIĘKSZEGO PRZYSTOJNIAKA W LONDYNIE ZACZYNA PRZEŚLADOWAĆ W SNACH PEWNA ZNAJOMA DZIEWCZYNA, SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI...
PENELOPA FEATHERINGTON SKRYCIE UWIELBIA BRATA PRZYJACIÓŁKI OD... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa myśli, że wie o nim wszystko, ale nagle natyka się na jego najgłębszy sekret... i zaczyna się obawiać, że może jednak wcale go nie zna.

COLIN BRIDGERTON JEST ZMĘCZONY SWOJĄ REPUTACJĄ LEKKODUCHA i pustego czarusia, ma także dość tego, że wszyscy przejmują się autorką znanej rubryki plotkarskiej, lady Whistledown, która wspomina o nim w pierwszych zdaniach każdej swojej publikacji. Jednak po powrocie z podróży zagranicznej Colin odkrywa, że życie w Londynie całkowicie się zmieniło, co dotyczy zwłaszcza Penelopy Featherington! Kiedy okazuje się, że Penelopa ma własne sekrety, ten, który dotąd unikał związków, musi zdecydować: czy jest ona dla niego największym zagrożeniem, czy też szansą na szczęście...

SERIAL NA PODSTAWIE CYKLU „BRIDGERTONOWIE” DOSTĘPNY W SERWISIE NETFLIX!
© Netflix 2021. Used with permission. NETFLIX is a registered trademark of Netflix, Inc. and its affiliates. Artwork used with permission from Netflix, Inc.

***

„Czarujący amanci, powabne i pełne sekretów damy, fajerwerki nastrojów i uczuć, blichtr czasów Regencji i półmrok pałaców, w którym rodzą się miłosne intrygi. Jeśli do tego dodamy jeszcze wplecione elementy baśniowej fabuły i sympatyczne postaci drugoplanowe, otrzymamy przepis na romans doskonały, jakim jest cykl Bridgertonowie”.
„PUBLISHERS WEEKLY”

***

„Londyn 1824 czy Warszawa 2021? Pod pewnymi względami – bez różnicy... Bo miłość jest wszędzie i zawsze tak samo pożądana. A charakter to niezmiennie odwieczny kłopot kobiet. Penelopa jest grzeczna, układna i przezroczysta dla otoczenia. Ukrywa swoje zdanie, choć potajemnie tęskni za... No właśnie, za czym? Za byciem sobą, nie tylko podpierającą ściany balowych sal niewolnicą konwenansów. Lady Whistledown zaś szokuje opiniami, za to ukrywa swoją tożsamość. Kim okażą się te dwie kobiety? Wśród strojnych sukien, w blasku kandelabrów, do taktu menueta, w dżinsach, stroboskopach i na silent disco – każda z nas, kobiet, próbuje być sobą. Ponad wiekami łączy nas uwikłanie w konwenanse. I – na szczęście często – krnąbrna osobowość.
Bohaterki pokażą niebywały pazur. Pozazdrościć i brać przykład! Nie zabraknie też przystojnego syna hrabiego i tego, co najważniejsze w romansie, czyli miłosnych zawirowań. A wszystko to w uroczym gatunkowym anturażu”.
AGNIESZKA LIS, pisarka

***

„»Miłosne tajemnice«, podobnie jak poprzednie tomy cyklu Julii Quinn, to przede wszystkim świetna zabawa. Sprawnie napisana historia, z przejrzyście rozpisanymi wątkami i ciekawymi zwrotami akcji, a przy tym nie brakuje zmysłowego seksu, poczucia humoru i romantycznych uniesień. Penelopa Featherington, która dotąd była postacią drugiego planu, teraz zajmuje centralne miejsce — skromna, spokojna dziewczyna nagle wyrasta na pewną siebie kobietę, która po prostu musi nauczyć się manifestować własne zdanie. I okazuje się wspaniałą romantyczną bohaterką, może nie klasyczną pięknością, ale energiczną, inteligentną młodą kobietą o silnej osobowości, która potrafi walczyć o skrywane dotąd uczucie. Jak zwykle w rodzinie Bridgertonów prawdziwa miłość pokona każdą przeszkodę!”
EWA SIWICKA, dziennikarka TVP Poznań

***

„Wszystko wskazuje na to, że w Londynie znowu będzie wrzało – do miasta powraca Colin Bridgerton, wymarzona partia dla panien planujących zamążpójście. Nieodwzajemnione uczucie, krzywdzące słowa, sensacyjna kronika towarzyska i czas, który wiele może zmienić. Julia Quinn serwuje kolejną opowieść o tym, że prawdziwa miłość wymaga poznania i cierpliwości, ale jej dojrzałe owoce bywają bardzo słodkie. Romantyczna, lekka, pobudzająca wyobraźnię historia o latach odległych, a jednak jakże bliskich. Niektóre wartości i priorytety bywają bowiem niezmienne. Idealna powieść dla romantycznych i marzycielskich duszyczek”.
WERONIKA TOMALA, autorka powieści „Il professore. Włoska miłość” i „Cztery liście koniczyny”

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.