Siedem sióstr. Tom 3. Siostra cienia
search

Siedem sióstr. Tom 3. Siostra cienia

17734
Autor
Lucinda Riley
Lektor
zespół lektorów
Wydawca
Albatros
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
42,90 zł

Najniższa cena produktu 42,90 zł z dnia 29.02.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,90 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382159738
Wydawca: AlbatrosTrzecia część bestsellerowego cyklu „Siedem Sióstr” - nastrojowej, pełnej magii sagi rodzinnej.

Poznaj historię Siedmiu Sióstr w brawurowym wykonaniu najlepszych polskich lektorek - teraz także na płytach CD, w eleganckim opakowaniu! Ally D`Apliese długo będzie sobie wyrzucać to, że kiedy ojciec umierał, spędzała upojne chwile z ukochanym. Intryguje ją wprawdzie zagadka związana z jej pochodzeniem, ale na razie musi się skupić na regatach żeglarskich, na których wystartuje u boku swojego partnera. W najczarniejszej godzinie podąży jednak za wskazówkami Pa Salta i pozna historię fascynującej kobiety, która żyła przed ponad wiekiem. Historię Anny Landvik, dziewczyny z norweskiej wsi, mającej niebiański głos, który znali tylko ludzie z miejscowego kościoła i krowy na pastwisku. Dopóki nie odkrył jej „łowca talentów” i nie zabrał do Christianii - dzisiejszego Oslo - by zaśpiewała na premierze „Peer Gynta” z muzyką Edwarda Griega. Im więcej Ally dowiaduje się o Annie, tym bardziej desperacko pragnie odkryć własne korzenie. Zwłaszcza że ma ku temu nowy powód.

Wszystkie należące do serii powieści zaczynają się w tym samym momencie, dlatego można je czytać - i słuchać ich - w dowolnej kolejności. Tym razem w rolach głównych usłyszymy: Joannę Derengowską, Magdę Karel, Annę Szawiel.

„Nie ma drugiej tak czarującej, tak utalentowanej i tak niezwykłej pisarki jak Lucinda Riley. Jej książki nigdy nie są puste, przelukrowane ani powtarzalne. Często mam wrażenie, że autorka napisała coś specjalnie dla mnie, jakby jej proza była odpowiedzią na problemy, które noszę w sercu”. – Anna Stasiuk, Dla Lejdis

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.