Za rok o tej porze
search

Za rok o tej porze

17772
Autor
Katarzyna Grabowska
Lektor
Lena Schimscheiner
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
15:07
32,95 zł

Najniższa cena produktu 32,95 zł z dnia 17.04.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,95 zł

Czasami miłość pojawia się w najmniej odpowiednim momencie

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382713206
Wydawca: Storybox

W świetle noworocznych fajerwerków, przy blasku walentynkowych świec, w słońcu i w deszczu, pod rozgwieżdżonym niebem i wśród choinkowych lampek. Czasami miłość pojawia się w najmniej odpowiednim momencie...

Jola, która nigdy nie zaznała rodzinnego ciepła, w związku z Marcinem, policjantem z łódzkiej komendy, odnalazła stabilizację i bezpieczeństwo. Zrezygnowała z własnych pragnień, aby podporządkować się wymagającemu partnerowi. Nie marzyła o miłości, będąc pewną, że to, co otrzymała od losu, wystarczy jej do szczęścia. Marcin stał się dla niej centrum wszechświata i tak miało być już zawsze.

Przypadkowe spotkanie na balu sylwestrowym, krótki taniec i skradziony pocałunek o północy odmieniają życie Joli. Od tej pory nie może przestać myśleć o przystojnym, tajemniczym Andrzeju, który pojawił się tak nagle i sprawił, że jej serce zaczęło szybciej bić. Kim jest Andrzej? Po co przyjechał do Polski? Dlaczego tak bardzo zależało mu na przenosinach ze stołecznej komendy do Łodzi? Czy miłość do kobiety stanie mu na drodze do realizacji celu?

Kobieta uwikłana w związek z dwoma mężczyznami. Poczucie obowiązku walczące z uczuciem. Zdrada, namiętność, zemsta, a wszystko to wplecione w gangsterskie porachunki i rozgrywające się w łódzkich plenerach.

***

„Miłość, która wybucha jak noworoczne fajerwerki, namiętność, która staje w szranki z poczuciem obowiązku – ta książka wzbudzi w was potężne emocje! Wiecie, że ja uwielbiam happy endy. Czy bohaterowie książki Kasi się go doczekają? To moja słodka tajemnica, bo nie chcę wam odbierać przyjemności czytania tej wspaniałej historii”.

Magdalena Witkiewicz

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.