Grzesznik nawrócony. Bridgertonowie. Tom 6
search

Grzesznik nawrócony. Bridgertonowie. Tom 6

17777
Autor
Julia Quinn
Lektor
Agnieszka Krzysztoń
Wydawca
Zysk i S-ka
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
39,90 zł

Najniższa cena produktu 39,90 zł z dnia 29.02.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,90 zł

KAŻDEMU W ŻYCIU TRAFIA SIĘ PUNKT ZWROTNY, NAWET JEŚLI JEST NIEPOPRAWNYM UWODZICIELEM...

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382026696
Wydawca: Zysk

Tytuł oryginału: „When He Was Wicked”.

KAŻDEMU W ŻYCIU TRAFIA SIĘ PUNKT ZWROTNY, NAWET JEŚLI JEST NIEPOPRAWNYM UWODZICIELEM...

Dla MICHAELA STIRLINGA, osławionego londyńskiego hulaki, tym punktem była chwila, kiedy pierwszy raz ujrzał FRANCESCĘ BRIDGERTON. Po wieloletnim uganianiu się za kobietami i sprytnych uśmieszkach, jakimi reagował na kobiety uganiające się za nim, po tym, jak pozwalał się złapać, ale nigdy nie angażował serca w związki, Michael rzucił jedno spojrzenie na Francescę Bridgerton... i zakochał się tak gwałtownie i głęboko, że tylko cudem zachował równowagę. Jednak na jego nieszczęście Francesca miała być panną Bridgerton jeszcze tylko przez trzydzieści sześć godzin, gdyż poznali się na kolacji dla uczczenia jej rychłego ślubu z jego kuzynem.

Jednak to przeszłość... Teraz Michael jest księciem, a Francesca jest wolna, tyle że wciąż uważa go jedynie za drogiego przyjaciela i powiernika. Michael nie śmie wyznać jej miłości, aż do pewnej niebezpiecznej nocy, kiedy Francesca niewinnie pada mu w ramiona, a namiętność okazuje się silniejsza niż najgorszy możliwy sekret...

SERIAL NA PODSTAWIE CYKLU „BRIDGERTONOWIE” DOSTĘPNY W SERWISIE NETFLIX!

© Netflix 2022. Used with permission. NETFLIX is a registered trademark of Netflix, Inc. and its affiliates. Artwork used with permission from Netflix, Inc.

***

„Jeśli nigdy nie czytaliście romansów, zacznijcie od tego”.

„PUBLISHERS WEEKLY”

***

„Książka po prostu zachwycająca, błyskotliwa, pełna uroku i humoru”.

„KIRKUS REVIEWS”

***

»Zakazany owoc ciągle krąży mi nad głową. Zakazany owoc marzeń ciemnych tabu...«. Takim zakazanym owocem dla Michaela jest Francesca. Kocha ją całym sercem. Podziwia. Wielbi. Robi z nią w marzeniach wszystko to, co mężczyzna może robić z kobietą. Jest jednak jedno małe ale. Francesca wiedzie życie szczęśliwej żony... jego kuzyna. Czy można znaleźć się w gorszej sytuacji? Autorka wyniosła na piedestał postać, która do tej pory gdzieś umykała pomiędzy kolejnymi tomami. I całe szczęście! Francesca okazała się bohaterką pełną pasji, namiętności, a do tego niezwykle charakterną. Już dawno nie czytałam powieści, w której pomiędzy bohaterami tak by iskrzyło. Ta książka to mieszanka słodkości i pikanterii, ciętych odzywek i sentymentalnych wyznań. Julia Quinn po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzynią romansu historycznego!”

ANNA STASIUK, DLALEJDIS.PL

***

„Cykl o Bridgertonach nie bez powodu podbił serca tysięcy czytelników. To wyjątkowo barwna angielska rodzina, a perypetie jej członków śledzimy z zapartym tchem. Każda osoba to zupełnie inny charakter i zupełnie inna historia. Zgrabnie zarysowana fabuła w połączeniu z lekkim i zabawnym stylem Julii Quinn sprawia, że trudno oderwać się od lektury. To prawdziwa gratka dla wielbicieli gorących romansów i miłosnych historii z XIX wieku”.

EWA MIKOSZ-MALARA, KULTURANTKI.PL

***

„Dlaczego tak wielu czytelników i czytelniczek uwielbia romanse? Odpowiedź jest prosta: bo pozwalają na zapomnienie o tym, co dzieje się dookoła. Kolejna powieść o rodzeństwie Bridgertonów właśnie tak działa, odurzając intensywnymi emocjami. Julia Quinn zaprasza do czarownego świata przeszłości, w którym pary poznają się na balach, a łącząca ich miłość przezwycięża każdą przeciwność losu. W szóstym tomie zakochuje się następna z sióstr, Francesca. I w jej historii nie zabraknie namiętności o sile szkwału, wielkich dramatów i łamiących serce decyzji. W tym przypadku czytelnika czeka jednak zaskoczenie, bo opowieść zaczyna się od ślubu, a potem szybko prowadzi ku wydarzeniu, które wszystko zmieni...”

JOANNA BARAŃSKA, ONET KULTURA

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.