• -30%
Anna Karenina
search

Anna Karenina

18029
Autor
Lew Tołstoj
Lektor
Filip Kosior
Wydawca
x-audio
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
69,99 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
99,99 zł

Najniższa cena produktu 69,99 zł z dnia 11.12.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,99 zł

Opowieść o nieszczęśliwej miłości zamężnej arystokratki do dobrze zapowiadającego się, młodego oficera carskiej armii

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788367330589
Wydawca: Xaudio

„Najdoskonalsza powieść wszech czasów” – William Faulkner.

„Wzór dla pisarzy” – Fiodor Dostojewski.

Opowieść o nieszczęśliwej miłości zamężnej arystokratki do dobrze zapowiadającego się, młodego oficera carskiej armii. Rozdarta między poczuciem obowiązku i przywiązaniem do męża z jednej strony, namiętnością i pożądaniem z drugiej, Anna dokonuje dramatycznego wyboru. W jego wyniku traci wpływy w towarzystwie. Pozostawiona sama sobie, pogardzana i niezdolna do radzenia sobie z rzeczywistością, zatraca się w szaleństwie.

Przepiękny, wielobarwny pejzaż z życia carskiej Rosji wielu stanów, począwszy od chłopstwa, przez upadłą szlachtę, pełne zepsucia mieszczaństwo, na zmanierowanej arystokracji kończąc. Autor opisuje świat takim, jakim widzieli go mieszkańcy dawnego Petersburga. Opisuje wystawny bal, wyścigi konne, zatłoczony peron kolejowy, pozwalając nam zatopić się w niepowtarzalnej atmosferze miasta w czasach jego największej świetności.

Zapraszamy do wysłuchania audiobooka „Anna Karenina”, powieści, która przez pokolenia zachwycała czytelników na całym świecie, w brawurowej interpretacji Filipa Kosiora.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.