• -30%
Ratunku! Wymyśliłam męża
search

Ratunku! Wymyśliłam męża

18200
Autor
Katarzyna Kowalewska
Lektor
Ilona Chojnowska
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
7 godz. 30 min
23,07 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
32,95 zł

Najniższa cena produktu 23,07 zł z dnia 06.12.2023

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 32,95 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,07 zł

Flora ma szansę się przekonać, jaki wpływ na małżeństwo mają domysły i pragnienia

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788382718546
Wydawca: Storybox

Zwariowana komedia romantyczna.

Flora i Bartek, małżonkowie. On – do bólu praktyczny, nieskory do zmian, mało romantyczny osobnik o ironicznym poczuciu humoru. Ona – niezdarna marzycielka pragnąca w związku odrobiny czułości. Lecz nie z nim takie numery. Musiałby się stać kimś innym. A co, jeśli ona, przy użyciu skrywanych przed nim umiejętności, może wyczarować nową, lepszą wersję męża? I przy okazji spełnić inne wielkie marzenie.

Flora ma szansę się przekonać, jaki wpływ na małżeństwo mają domysły i pragnienia. A wszystko to w asyście przyjaciół, których śmiało można nazwać galerią osobliwości... To znaczy osobowości.

***

„Och, jakże mi smakowało! Udane połączenie humoru i wzruszeń w odpowiednich proporcjach, z dodatkiem podkreślającej smak ironii i ze szczyptą sarkazmu. Było ciekawie, dynamicznie, intrygująco, oryginalnie, emocjonująco i żywiołowo. Słodycz uczuć idealnie zbilansowana lekko gorzkim posmakiem prozy życia. Niebo w gębie, pyszna rozrywka! Gorąco polecam!” – Malwina Ferenz, pisarka

***

„Miła, ciepła opowieść o ludziach zwyczajnie niezwyczajnych. Lekko, dowcipnie napisana, idealna dla wielbicieli powieści obyczajowych z odrobiną magii w tle. Czytając, uśmiechałam się sama do siebie i... do bohaterów” – Justyna Wydra, pisarka.

***

„Zdecydowanie fantastyczny czas z przezabawną historią. Zwariowane perypetie grupki przyjaciół, szalone pomysły, mnóstwo śmiechu sprawia, że powieść po prostu się pochłania. Gorąco polecam!” – Ewelina Kwiatkowska-Tabaczyńska, Zaczytana Ewelka

***

„Piękna, zaskakująca, kobieca historia. Biją z niej mądrość i ciepło. Barwny język, nietuzinkowi bohaterowie, wartka akcja – czyta się szybko i bardzo przyjemnie, uśmiech często nam towarzyszy. Czytajcie, warto!” – Wiesława Biegańska, Tatiasza i jej książki.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.