• -30%
  • Nowy produkt
Zaproś mnie na pumpkin latte
search

Zaproś mnie na pumpkin latte

18414
Autor
Anna Chaber
Lektor
Marta Markowicz
Wydawca
Czwarta Strona
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
7 godz. 32 min
25,83 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
36,90 zł

Najniższa cena produktu 25,83 zł z dnia 10.12.2023

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 36,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,83 zł

Modna kawiarnia w centrum miasta zawsze tętni życiem, ale wśród tłumu klientów przystojny barista dostrzega właśnie ją. Dziewczynę, która skrywa sekret.

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788367727365
Wydawca: Czwarta Strona

Debiutancka powieść laureatki konkursu Jesienny Wieczór!

Modna kawiarnia w centrum miasta zawsze tętni życiem, ale wśród tłumu klientów przystojny barista dostrzega właśnie ją. Dziewczynę, która skrywa sekret.

Paula to perfekcjonistka – całym sercem angażuje się w swoją pracę i liczy na to, że jej starania zostaną docenione, a kariera w korporacji rozkręci się na dobre. Zamiast awansu dostaje jednak zadanie specjalne. Ma zorganizować jesienny event, który będzie sprawdzianem jej kompetencji. Nieco rozżalona, lecz zmotywowana przyjmuje wyzwanie, zagłuszając obawy, jakie budzi w niej wspomnienie z przeszłości.

Greg od dłuższego czasu pracuje w Seaside Cafe, choć tak naprawdę ma już dosyć miejsca, które udaje, że dla wielkich korporacji liczą się nie tylko pieniądze, ale i wyższe idee. Mimo obaw mężczyzna wie, że to najwyższy czas, aby ruszyć do przodu. Zwłaszcza wtedy, gdy sprzyjają temu okoliczności...

***

„Wciągająca i niezwykle klimatyczna. Gwarantuję, że po przeczytaniu tej książki będziecie chcieli więcej. Po prostu musicie ją poznać!” – Agata Przybyłek.

***

„Ciepła historia, pełna zapachów i kolorów jesieni. Debiut Anny Chaber to idealna powieść na chłodne wieczory, kiedy schowani pod kocem marzymy tylko o nomen omen pumpkin latte” – Katarzyna Berenika Miszczuk.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.