• -30%
  • Nowy produkt
Spotkajmy się na Chestnut Hill. Tom 1
search

Spotkajmy się na Chestnut Hill. Tom 1

18481
Autor
Daria Skiba
Lektor
Donata Cieślik
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
8 godz. 49 min
31,43 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
44,90 zł

Najniższa cena produktu 31,43 zł z dnia 06.12.2023

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 27,97 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,43 zł

Opowieść o grupie Polaków, których losy splatają się w malowniczym irlandzkim miasteczku

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788383344546
Wydawca: Storybox

Opowieść o grupie Polaków, których losy splatają się w malowniczym irlandzkim miasteczku.

Lena, zmagająca się z nieprzyjemnymi wspomnieniami z przeszłości, postanawia otworzyć się na ludzi i oferuje pokój do wynajęcia w swoim domu. Z propozycji korzysta spokojna i nieśmiała Dominika, która decyduje się opuścić Polskę, by sprawdzić, czy potrafi zacząć wszystko od nowa. Niespodziewanie na lotnisku do kobiet dołącza Paweł, który wydaje się zagubiony – nie tylko w nieznanym mu miejscu, ale i w swoim życiu. Szybko zyskuje sympatię jednej z dziewcząt, jednak druga traktuje go z dużą dozą nieufności. Czy uda im się nawiązać nić porozumienia? Jakie tajemnice skrywa Paweł?

Monika i Michał, by spełnić swoje marzenia, przeprowadzają się ze stolicy do Droghedy na urokliwe Chestnut Hill. Nie wiedzą, że propozycja Ellen, energicznej starszej pani, odmieni ich życie na zawsze. Czy poradzą sobie w obliczu wyzwania?

Daj się porwać bohaterom powieści, dzięki której poznasz cienie i blaski życia w Irlandii. Zajrzyj w malownicze zakątki i zobacz, jak wiele może się wydarzyć, kiedy postawisz wszystko na jedną kartę...

***

„Przepełniona sekretami, pragnieniami, przyjaźnią i wyjątkową miłością opowieść o tym, co w życiu najważniejsze. Daj się ponieść bohaterom i spotkaj się z nimi na Chestnut Hill. Gwarantuję, że będzie to spotkanie pełne wrażeń i emocji” – Justyna Leśniewicz, autorka powieści „Zakręcona znajomość” i „Mój wybór”.

***

»Spotkajmy się na Chestnut Hill« to wciągająca historia o młodych bohaterach wkraczających w dorosłe życie, które nie zawsze jest usłane różami. Pierwsze miłości, kłótnie i próby godzenia się, a to wszystko okraszone emocjami. Polecam!” – Grażyna Wróbel, Czytaninka.

***

„Ta powieść jest niczym czekolada. Połączenie słodkich nut z domieszką goryczy. Gdy wgryziesz się w jej historię, zostaniesz otulony ciepłem, radością, a zarazem obejmą cię czarne macki, które wniosą chaos, niepewność i strach” – Magda Zimna, Czytamy bo kochamy.

***

„Bardzo przekonująca historia! Daria stopniowo odsłania kolejne karty tej wielowątkowej opowieści i rozgrywa emocjonalną partyjkę, która trzyma odbiorcę w zawieszeniu. Żałuję, że dotarłam do finału... bo mogłabym czytać i czytać bez końca!” – Monika Halman, Halmanowa.

***

»Spotkajmy się na Chestnut Hill« to kolejna powieść Darii Skiby, która na długo pozostanie w mej pamięci. Piękne zakątki Irlandii, mnóstwo emocji i wyraziści bohaterowie ze swoimi tajemnicami, marzeniami i problemami na pewno zyskają Waszą sympatię. Serdecznie polecam!” – Magdalena Hupało, Zagubieni w świecie książek.

***

„Jak ja uwielbiam historie tworzone przez Darię Skibę! W powieści otrzymałam wszystko to, co lubię jako czytelnik. Emocje, miłość, przyjaźń, niespodziewane zwroty sytuacji, bohaterów z krwi i kości. Ich radości, problemy, przeszkody, które starają się pokonać. Czy z sukcesem? Przekonajcie się sami. Zapraszam do czytania” – Ewelina Kwiatkowska-Tabaczyńska, Zaczytana Ewelka.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.