• -30%
  • Nowy produkt
Kronika towarzyska lady Whistledown
search

Kronika towarzyska lady Whistledown

18544
Autor
praca zbiorowa
Lektor
Agnieszka Krzysztoń
Wydawca
Zysk i S-ka
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
13 godz. 8 min
31,43 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
44,90 zł

Najniższa cena produktu 31,43 zł z dnia 11.12.2023

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 44,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,43 zł

LADY WHISTLEDOWN ZDRADZA NAJGŁĘBIEJ SKRYWANE SEKRETY!

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788382029246
Wydawca: Zysk i S-ka


Tytuł oryginału: „The Further Observations of Lady Whistledown

LADY WHISTLEDOWN ZDRADZA NAJGŁĘBIEJ SKRYWANE SEKRETY!

Skrzące się humorem opowieści prosto od lady Whistledown, autorki kroniki towarzyskiej z cyklu o rodzinie Bridgertonów.

W towarzystwie huczy od plotek, kiedy najbardziej obiecującą debiutantkę porzuca zalotnik. Wkrótce jednak jej serce podbija pewny siebie brat oszusta — a wszystko to w błyskotliwej i wzruszającej opowieści Julii Quinn.

Kiedy lady Whistledown opisuje w swojej „Kronice” skandaliczne wyczyny jego pięknej narzeczonej, zatroskany przyszły pan młody śpieszy do Londynu, by na zawsze zdobyć serce damy — to z kolei romantyczny klejnocik autorstwa Suzanne Enoch.

Karen Hawkins podbija czytelnika opowieścią o przystojnym hulace, którego wieloletnia przyjaźń — oraz serce — zostają wystawione na próbę, gdy jego urocza przyjaciółka zaczyna interesować się kimś innym.

We wciągającej i rozkosznej opowieści Mii Ryan młoda kobieta zostaje wyrzucona z domu przez nieznośnego markiza, który zamierza posiąść nie tylko dom... ale także jego mieszkankę.

***

„Doskonałe opowieści z czasów regencji... Bibeloty wypełnione tym samym humorem i wdziękiem, którym odznaczają się powieści autorki z cyklu »Bridgertonowie«” – „Publishers Weekly”.

***

„Każdy wielbiciel niesfornego rodzeństwa Bridgertonów zapewne zna i lady Whistledown, a jeśli nie, szybko musi owo niedopatrzenie naprawić. Jest na to szansa dzięki cudownej książce, którą zapewne trzymacie właśnie w swoich rękach. Prym wiodą tu utalentowane autorki romansów historycznych z wielką Julią Quinn na czele. Poznamy cztery rezolutne bohaterki oraz ich miłosne perypetie, które doczekają się złośliwych komentarzy samej lady Whistledown, autorki kroniki towarzyskiej czytanej przez wszystkich z wypiekami na twarzy. Ona doskonale wie, co w trawie piszczy, zwłaszcza jeśli mowa o śmietance towarzyskiej brytyjskiego imperium. Lekko, dowcipnie, z ikrą” – Anna Sochacka, opetaniczytaniem.pl.

***

„Pełne pikanterii i rosnącego między bohaterami napięcia historie przenoszą nas do Londynu z początku XIX wieku. Świat znany z »Bridgertonów« rozrasta się o szczegóły, ale nadal mamy humorystyczne przekomarzanki między głównymi bohaterami i wyraźną wzajemną fascynację oraz delikatny zarys tego, w jaki sposób mężczyźni traktowali wówczas kobiety. Nie zabraknie też łamania tych stereotypów. To dodatkowo podsyca atmosferę rosnącego napięcia. A wszystko ze szczęśliwym zakończeniem, w którym dwoje kochających się ludzi w czasie walentynkowego balu postanawia być razem. Pięknie, uroczo i romantycznie” – Anna Sikorska, annasikorska.blogspot.com.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.