• -30%
  • Nowy produkt
Cypek
search

Cypek

18762
Autor
Mika Modrzyńska
Lektor
JOANNA DOMAŃSKA
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
6 godz. 57 min
31,43 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
44,90 zł

Najniższa cena produktu 31,43 zł z dnia 25.05.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 44,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,43 zł

NIEZAPOMNIANA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI, ŻALU I NADZIEI

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2024
ISBN: 9788383348117
Wydawca: Storybox


NIEZAPOMNIANA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI, ŻALU I NADZIEI

Lidia, dwudziestodwuletnia dziewczyna, czuje, że jej świat się rozpada. Za chwilę zawali studia, zakończyła długoletni związek, a przede wszystkim wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej siostra nie żyje. W pierwszą rocznicę jej śmierci postanawia odnaleźć odpowiedź na dręczące ją pytania.

Nocna wędrówka ulicami miasta obfituje w niespodziewane spotkania i sytuacje z jednej strony trudne, z drugiej komiczne. Brat, rodzice, narzeczony siostry, były chłopak – każdy ma swoją prawdę. Lidia, rozdarta między gniewem a poczuciem winy, będzie musiała przebyć długą drogę, by zrozumieć, co się wydarzyło.

***

»Cypek« to opowieść o próbie poskładania siebie na nowo po stracie najbliższej osoby i o jednej długiej, szalonej nocy, która zmienia wszystko. Pełna silnych emocji i nadziei, że strach, furia i żal do świata w końcu znikną i poczujesz się lepiej. To New Adult w najlepszym wydaniu, które dobrze robi na serce” – MONIKA MALISZEWSKA, @maitiri_books.

***

„Życie tu i teraz samo w sobie rzadko bywa łatwe, a szczególnie gdy jest się człowiekiem dopiero wchodzącym w dorosłość, a już obarczonym bagażem straty jednej z najbliższych osób. »Cypek« to niezwykle emocjonalna historia. Opowiada przede wszystkim o nadziei, ale również o dorastaniu i szukaniu prawdy, dającej tak potrzebne ukojenie. To książka, której długo się nie zapomina!” – WIKTORIA ŻMUDKA, http://duzeka.pl/.

***

»Cypek« to poruszająca, momentami bolesna, ale niepozbawiona ironicznego humoru powieść przenosząca do świata młodzieńczych rozterek i emocji, które jeśli nie są wyrażane, mogą po cichu okradać nas z radości, szczęścia i dobrego samopoczucia. Jak wiele może zmienić się w jedną noc? Otwórz książkę i zacznij czytać! Polecam” – SYLWIA BIAŁOWĄS, @ksiazka_do_towarzystwa.

***

»Cypek« to przejmująca powieść pełna miłości, żalu i nadziei. Ukazuje trudy wchodzenia w dorosłe życie i te związane z poszukiwaniem siebie i sensu życia po stracie” – KAROLINA TOMŻYŃSKA-LECHELT, @k.tomzynska.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.