audiobook - Zwycięscy. Niepołomice. Tom 3 - Edyta Świętek
search

Zwycięscy. Niepołomice. Tom 3

17398
Autor
Edyta Świętek
Lektor
Katarzyna Faszczewska
Wydawca
Skarpa Warszawska
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Opakowanie
Mały digipack dwuskrzydełkowy
Nowy
41,99 zł

Najniższa cena produktu 41,99 zł z dnia 10.12.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 41,99 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788367093828
Wydawca: Skarpa Warszawska

Po latach daremnych oczekiwań Weronice i Nikodemowi Zalipiakom rodzi się syn Gabriel. Bernadeta, w obawie, by nie ziściła się klątwa z przeszłości, ponownie podejmuje próbę odnalezienia cudownego źródła na Studzieńcu. Poczynania kobiety narażają na szwank jej małżeństwo, ponieważ Prokop zaczyna podejrzewać, że przed laty Bernadetę połączył romans z Antonim Parnickim. Dodatkową zgryzotą Prokopa jest brak godnego dziedzica ojcowizny. Ostatecznie mężczyzna postanawia, że po jego śmierci majątek przejmie syn Wojciecha, Klemens.

Polacy na przełomie XIX i XX wieku nie porzucają rojeń o wyzwoleniu ojczyzny z jarzma niewoli. Szansa na suwerenność pojawia się wraz z wybuchem wojny.

Czy podejrzenia Prokopa okażą się słuszne? Czy rodziny Parnickich i Trzosów połączy coś więcej niż wspólne interesy? Jak potoczą się losy młodego gospodarza? Czy w czasie nadciagającej nieubłaganie wojennej zawieruchy znajdzie się czas na miłość?

Edyta Świętek zabiera nas do Polski na przełomie XIX i XX wieku, malując poruszający obraz tamtejszych zwyczajów, przekonań i relacji między ludźmi.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.