• -30%
Dziewczyna z Titanica
search

Dziewczyna z Titanica

18587
Autor
Shana Abe
Lektor
JOANNA DOMAŃSKA
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
10 godz. 44 min
34,93 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
49,90 zł

Najniższa cena produktu 34,93 zł z dnia 20.07.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 49,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,93 zł

PIĘKNA OPOWIEŚĆ, KTÓRA ODSŁANIA KULISY SKANDALICZNEGO ROMANSU NAJSŁYNNIEJSZEJ PARY SWOICH CZASÓW I ICH TRAGICZNEGO MIESIĄCA MIODOWEGO NA POKŁADZIE TITANICA

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788383345970
Wydawca: Storybox


PIĘKNA OPOWIEŚĆ, KTÓRA ODSŁANIA KULISY SKANDALICZNEGO ROMANSU NAJSŁYNNIEJSZEJ PARY SWOICH CZASÓW – JOHNA JACOBA ASTORA I MADELEINE FORCE – I ICH TRAGICZNEGO MIESIĄCA MIODOWEGO NA POKŁADZIE TITANICA. TO HISTORIA, KTÓRA POZOSTAJE W PAMIĘCI CZYTELNIKÓW JESZCZE DŁUGO PO PRZECZYTANIU OSTATNIEJ STRONY.

Madeleine Talmage Force ma zaledwie siedemnaście lat, kiedy zwraca na siebie uwagę Jacka Astora. Jest piękna, inteligentna i należy do klasy wyższej, ale Astorowie to zupełnie inna liga. Matka Jacka, pani Astor, była przedstawicielką amerykańskiej elity i najbardziej wpływową osobistością Nowego Jorku. Jack natomiast to człowiek odważny i pracowity – bohater wojenny, wynalazca i zręczny biznesmen. Mimo przeciwności losu zakochują się w sobie bez pamięci.

Wiosną 1912 roku para wyrusza w podróż na pokładzie luksusowego transatlantyku, RMS Titanic. Gdy statek uderza w górę lodową, Jack pomaga Madeleine wsiąść do łodzi ratunkowej i zapewnia ją, że wkrótce zobaczą się w Nowym Jorku...

***

„To jedna z najpiękniejszych książek, jakie miałam przyjemność przeczytać. Znakomita, wręcz fenomenalna powieść, o której nie zapomnę” – Ellen Marie Wiseman.

***

„Wzruszająca, wciągająca i przejmująca historia miłosna, która zachwyci fanów powieści historycznej i oczaruje tych czytelników, dla których Titanic od zawsze jest obiektem fascynacji” – Hazel Gaynor.

***

„Porywająca historia, która chwyta za serce i urzeka żywymi szczegółami. »Dziewczyna z Titanica« to trzymająca w napięciu powieść historyczna w najlepszym wydaniu” – Patti Callahan.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.