audiobook - Sekretne życie zwierząt - Andrzej G. Kruszewicz
search

Sekretne życie zwierząt

15940
Autor
Andrzej G. Kruszewicz
Lektor
Andrzej G. Kruszewicz
Wydawca
Dom Wydawniczy Rebis
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
350
Opakowanie
Mały digipack dwuskrzydełkowy
Nowy
37,90 zł

Najniższa cena produktu 37,90 zł z dnia 06.12.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 37,90 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-8188-077-0
Wydawca: Rebis

Poznaj najciekawsze tajemnice zwierzęcego świata

W życiu codziennym bardzo często posługujemy się epitetami odwołującymi się do nazw zwierząt. Czasem używamy ich niestety w kontekście obraźliwym. Osłem lub baranem nazywamy kogoś upartego. Określenia małpa, suka czy hiena też nie zaliczają się do komplementów. Skojarzenia zwierzęce pojawiają się jednak także w znaczeniu pieszczotliwym. Mamy więc wśród bliskich kotki, pieski, misie, żabki i myszki. Czy takie porównania są zgodne z charakterem zwierząt? Na ile zwyczaje panujące wśród zwierząt możemy odnosić do naszego życia, a zwłaszcza do relacji w rodzinie?

Andrzej Kruszewicz, dyrektor warszawskiego ogrodu zoologicznego, jest nie tylko miłośnikiem oraz znawcą zwierząt i ich zwyczajów, lecz także uważnym obserwatorem swoich podopiecznych.

Sekretne życie zwierząt to zbiór niezwykle interesujących historii zaczerpniętych ze świata zwierząt. Przeczytamy w nim o zwierzęcych macho, silnych samicach oraz idealnych partnerach, ale także o uwodzeniu, dozgonnej wierności, haremach, miłości macierzyńskiej, ustanawianiu hierarchii w stadzie, a nawet o tym, czy zwierzakom zdarzają się skoki w bok.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.