• -30%
Uwolnij się od manipulacji
search

Uwolnij się od manipulacji

17695
Autor
Tom Berg
Lektor
Lena Schimscheiner
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
96
23,07 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
32,95 zł

Najniższa cena produktu 23,07 zł z dnia 10.12.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,07 zł

Żyjemy w epoce przepływu informacji, w której znaczenie komunikatywności jest podkreślane na każdym kroku

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382716580
Wydawca: Storybox

Żyjemy w epoce przepływu informacji, w której znaczenie komunikatywności jest podkreślane na każdym kroku. Rozwijamy technologie przetwarzania i analizowania danych na poziomie nigdy dotąd nie znanym. Błędy lub celowe przekłamania w wynikach tych procesów mogą zdarzać się bardzo łatwo – i zdarzają się, o czym media (same będące źródłem największych manipulacji) donoszą każdego dnia.

Coraz bardziej tracimy zdolność rozpoznawania granicy dzielącej rzeczywistość od sytuacji fabrykowanych dla uzyskania korzyści kosztem innych, nieświadomych osób.

Wiek XXI jest nie tylko erą informacji czy globalizacji. Żyjemy w świecie, którego szczytowym osiągnięciem stało się oszukiwanie, kłamanie, wprowadzanie w błąd, ukrywanie informacji albo ich wypaczanie.

Oszukujemy już nie tylko innych ludzi, ale nawet samych siebie. Całe to zjawisko jest coraz powszechniej akceptowane społecznie. Tak niewiele dzieli nas od największej katastrofy w dziejach ludzkości – braku rzetelnego autentycznego kontaktu i szczerego porozumienia z innym człowiekiem.

Obudź się z tego snu, jeszcze jest taka możliwość. Czasu tak niewiele...

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.