Koncept MindFlow. Jak przez nie-chcenie i nie-działanie osiągnąć wszystko
search

Koncept MindFlow. Jak przez nie-chcenie i nie-działanie osiągnąć wszystko

17838
Autor
Tom Mogele
Lektor
Jacek Dragun
Wydawca
Wydawnictwo KOS
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
32,95 zł

Najniższa cena produktu 32,95 zł z dnia 18.06.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,95 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788376492605
Wydawca: Storybox

Czy znasz jakichś ludzi, którzy nastawieni zadaniowo gonią za swoimi celami i przez to są zestresowani oraz pozbawieni siły i energii?

Właśnie takim osobom pomaga MINDFLOW. To system rozwijany od wielu lat przez Toma Mögele. Głównymi pytaniami tego systemu nie są: „Co mogę osiągnąć i jakie postawić sobie cele?” tylko: „Co jestem gotowy przyjąć i co jestem gotowy w swoim życiu otrzymać?”.

W wyższym stanie świadomości, w tak zwanym stanie G4, do którego nauczysz się wchodzić za pomocą tej książki, znajdują się wszystkie możliwości i wszystko po prostu jest. Ty jedynie musisz być przygotowany na przyjęcie tego. Gotowość ta często bywa przysypana „pozornym chceniem” i „celowym robieniem czegoś”. W książce przedstawiona jest szczegółowo koncepcja „nicnierobienia” i „niechcenia” (działania przez niedziałanie), dzięki której osiągniesz w życiu wszystko.

Rozpuszczając swoje blokady i uwalniając zakorkowaną energię, przyjmiesz to, czego zawsze pragnąłeś. Wszystko podąża za osobą, która ma najwyższą energię. Z książki dowiesz się, jak podnieść jej poziom. Bo im więcej energii, tym łatwiej i szybciej pojawią się w Tobie nowe możliwości i nowe rozwiązania.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.