Trzy mądre małpy
search

Trzy mądre małpy

6362
Autor
Łukasz Grass
Lektor
Bartłomiej Topa
Wydawca
Ateria Sp. z o.o.
Format
MP3CD
Opis formatu
1CD - MP3
Czas
285
Opakowanie
Duży digipack dwuskrzydełkowy
Nowy
34,90 zł
Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-936283-0-8
format: 18,7 x 13,7 cm
Producent: Ateria Sp. z o.o.

Polska odpowiedź na książkę Harukiego Murakamiego "O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu".

Kiedy łapie cię zadyszka po wejściu na drugie piętro, a waga pokazuje trzy cyfry, możesz albo zaakceptować siebie, albo... wziąć się do roboty.

Kiedy zawodowo jesteś na skraju wypalenia i przestajesz widzieć sens w tym, co robisz, możesz albo zaakceptować ten fakt, albo... wziąć się do roboty.

Łukasz Grass w obu przypadkach wybrał to drugie rozwiązanie. Źródłem pozytywnych zmian był dla niego triathlon. Trzy mądre małpy nie są jednak ani poradnikiem, ani opisem drogi "od zera do bohatera". To bardzo intymny notatnik męża, ojca, dziennikarza i zawodnika. Po tej lekturze nabiera się ochoty, żeby wyłączyć telewizor, włożyć na nogi sportowe buty i iść pobiegać. A potem z nową energią można zacząć realizować swoje marzenia.


„Książka ta wywarła na mnie bardzo duże wrażenie. Jest to bowiem piękna historia o odwadze  i o tym, jak można zmienić swoje życie na lepsze”  - prof. dr hab. med. Jerzy Smorawiński, rektor Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

"Wbrew pozorom to nie jest książka tylko dla dziennikarzy i triathlonistów. Każdy z nas toczy swoją prywatną walkę. Dla jednych jest to przebierka, dla innych maraton. Łukasz Grass daje nam przepis na zwycięstwo.”
- Stefan Szczepłek, publicysta „Rzeczpospolitej", autor książki Deyna.

Łukasz Grass (ur. 1976) – dziennikarz radiowy i telewizyjny. (Discovery Channel, TVP1, TVN24, Radio TOKFM, Radio PLUS). Współzałożyciel i redaktor naczelny portalu Akademia Triathlonu.

PATRONI:


 
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.