audiobook - Pakiet: Nie odpisuj. Nie patrz. Pokaż mi - Marcel Moss
search

Pakiet: Nie odpisuj. Nie patrz. Pokaż mi

16155
Autor
Marcel Moss
Lektor
zespół lektorów
Wydawca
Filia
Format
3 CD-MP3
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
1577
Opakowanie
Mały digipack dwuskrzydełkowy
Nowy
69,90 zł

(69,90 zł szt)

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-8195-205-7
Wydawca: Filia

Czy możesz wierzyć ludziom, których poznajesz w Internecie?

NIE ODPISUJ
Martyna prowadzi profil społecznościowy, na którym internauci anonimowo zdradzają swoje tajemnice. Pewnego dnia dostaje jednak wiadomość, którą powinna była zignorować. Opróżniona butelka wina sprawia, że kobieta traci czujność i odpisuje. W jednej chwili Martyna przestaje być tylko powiernicą sekretów anonimowych internautów. Od teraz staje się częścią czyjegoś życia, które jest jeszcze bardziej przerażające niż to opisywane w zwierzeniach.

NIE PATRZ
Ewa jest szanowaną psychoterapeutką. Pewnego dnia dostaje na Instagramie wiadomość video od swojej byłej pacjentki, Martyny. Gdy odtwarza filmik, widzi sceny, o których wolałaby zapomnieć. Tylko Martyna wie, co Ewa zrobiła przed laty. Teraz grozi, że upubliczni nagranie, jeżeli lekarka nie pomoże jej w rozwiązaniu sprawy głośnego morderstwa. W miarę zagłębiania się w sprawę Ewa odkrywa coraz więcej powiązań ze swoją mroczną i bolesną przeszłością.

POKAŻ MI
Wieloletni związek Łukasza wisi na włosku, a w pracy zmuszony jest odpierać ataki agresywnej szefowej. Pewnego dnia za namową przyjaciela instaluje aplikację randkową POKAŻ MI. Jej użytkownicy zabiegają o względy tajemniczej Królowej, uczestnicząc w konkursie polegającym na wykonywaniu wymyślnych, często erotycznych zadań. Gdy jest już bliski spotkania z nieznajomą, zostaje wplątany w kryminalną intrygę, która z czasem odsłania przed nim przerażającą prawdę.

Zawartość pakietu:
Nie odpisuj – Czas trwania: 9 godz. 53 min
Nie patrz – Czas trwania: 8 godz. 35 min
Pokaż mi – Czas trwania: 7 godz. 49 min

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.