audiobook - Pakiet: Ślepiec. Grób - Max Czornyj
search

Pakiet: Ślepiec. Grób

16192
Autor
Max Czornyj
Lektor
Piotr Grabowski
Wydawca
Filia
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
1396
Opakowanie
Mały digipack dwuskrzydełkowy
Nowy
59,90 zł

Najniższa cena produktu 59,90 zł z dnia 18.06.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,90 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-8195-207-1
Wydawca: Filia

ŚLEPIEC
W pustym mieszkaniu w jednym z gdańskich bloków zostaje znalezione makabrycznie okaleczone ciało mężczyzny. Sprawa zostaje przydzielona komisarz Lizie Langer, która musi zmierzyć się także z własnymi problemami z przeszłości. Do zespołu śledczych dołącza Orest Rembert – młody profiler, który zdaje się bardziej zafascynowany tworzeniem portretu psychologicznego komisarz niż zabójcy.

Sprawa jednak stanęła w martwym punkcie do momentu, kiedy morderca znowu daje o sobie znać. Po raz kolejny ze szczególnym okrucieństwem upodobał sobie oczy swojej ofiary. Kim jest mężczyzna nazywający siebie Ślepcem? Kto będzie kolejną ofiarą?

GRÓB
W lesie pod Gdańskiem robotnicy odkrywają masowy grób. Wiele wskazuje, że to albo cmentarzysko ofiar seryjnego mordercy sprzed lat, albo miejsce spoczynku pacjentów poddawanych potwornym eksperymentom przez nazistów. Zmumifikowane ciała noszą tajemnicze ślady. Komisarz Liza Langer i profiler Orest Rembert muszą poprowadzić jedno z najbardziej makabrycznych śledztw w swojej karierze. Okrutny sadysta również ich obrał sobie za cel.

Zawartość pakietu:
Ślepiec – Czas trwania: 11 godz. 38 min
Grób – Czas trwania: 11 godz. 38 min

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.