• -30%
audiobook - Mark Zuckerberg. Historia Facebooka - Łukasz Tomys, Kinga Kosecka
search

Mark Zuckerberg. Historia Facebooka

13960
Autor
Łukasz Tomys, Kinga Kosecka
Lektor
Bartłomiej Ważny
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
116
Opakowanie
Mały digipack dwuskrzydełkowy
Nowy
12,53 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
17,90 zł

Najniższa cena produktu 12,53 zł z dnia 30.11.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,53 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Rok wydania: 2018
ISBN: 978-83-8146-123-8
Wydawca: Storybox

Czy Mark Zuckerberg może być inspirującym przykładem i motywować nas do zdwojonego wysiłku, aby zrealizować własne marzenia? Czego Ty możesz się nauczyć od młodego miliardera? Jak Facebook zmienia świat, w którym żyjemy? Czy Zuckerberg będzie kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych? Jak powstała „oś czasu” na Facebooku?

Kim tak naprawdę jest piąty najbogatszy człowiek na naszej planecie, blisko o połowę młodszy od większości miliarderów ze świecznika, deklasujący obu twórców Google? Jego serwis społecznościowy w czerwcu 2017 skupiał już ponad 2 miliardy użytkowników, a we wrześniu 2017 roku wyceniany był na niemal 500 miliardów dolarów.

Dlaczego to właśnie jego firma odniosła spektakularny sukces? Co sprawia, że miliony ludzi na całym świecie, każdego dnia spędzają cenny czas na portalu społecznościowym stworzonym przez niepozornego studenta? Ojciec dentysta – który dzięki Markowi został milionerem – i matka psycholog z pewnością nie spodziewali się, że ich syn będzie jednym z najbogatszych ludzi na naszym globie. W jaki sposób dokonał tego w ciągu zaledwie dekady? Czy jego metody były czyste? Do jakiego stopnia obraz przedstawiony w filmie „The Social Network” jest prawdziwy i zasługuje na poważne traktowanie?

Audiobook jest nagraniem autorskim.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.