• -30%
  • Nowy produkt
Sekret skarbu
search

Sekret skarbu

18730
Autor
Max Czornyj
Lektor
Wiktor Zborowski
Wydawca
Frajda
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
3 godz. 2 min
30,03 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
42,90 zł

Najniższa cena produktu 30,03 zł z dnia 17.04.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 42,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30,03 zł

Trzeci, wakacyjny tom serii książek dla dzieci MAKSA CZORNYJA, autora bestsellerowych kryminałów

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2024
ISBN: 9788383571973
Wydawca: Frajda


Trzeci, wakacyjny tom serii książek dla dzieci MAKSA CZORNYJA, autora bestsellerowych kryminałów.

MŁODY ERYK DERYŁO I ZAGADKOWI AGENCI NA TROPIE WIELKIEGO SKARBU!

● W trakcie porządkowania antykwariatu Zagadkowi Agenci trafiają na niezwykłą wiadomość. Wiele wskazuje, że jest to szyfr prowadzący do tajemniczego skarbu.

● Zagadkowi Agenci postanawiają wyruszyć w niebezpieczną podróż, ale ktoś od początku stara się im w niej przeszkodzić. Znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie i tylko od mocy ich przyjaźni będzie zależało powodzenie całej wyprawy.

● Czy uda się im dotrzeć do celu? Czym jest skarb życia i czy w ogóle istnieje? Wreszcie: jaką rolę odgrywa sekretne stowarzyszenie rycerskie? Od odpowiedzi na te pytania mogą zależeć losy nie tylko agentów, ale i całego miasteczka.

● Wyruszcie na poszukiwania skarbu wraz z Zagadkowymi Agentami!

Poznajcie ZAGADKOWYCH AGENTÓW – Eryka i Romana – dwóch braci Deryło oraz ich przyjaciółkę Ewę. Zafascynowany historią Eryk i wielbiciel sportu Roman mieszkają na obrzeżach miasta w niewielkiej fortalicji – zamku, w którym ich rodzice prowadzą antykwariat. Ewa pasjonuje się elektroniką, informatyką oraz sztuczną inteligencją. Cała trójka uwielbia rozwiązywać zagadki i razem tworzą zgrany zespół młodych agentów. Każdą wolną chwilę spędzają w jednej z komnat – siedzibie Zagadkowych Agentów, czyli w Sekretnym Gabinecie.

Nowa seria książek detektywistycznych dla młodych odbiorców to frajda dla tych, którzy lubią opowieści z dreszczykiem. Coś dla siebie znajdą w niej zarówno fani historycznych smaczków, jak i nowych technologii. Szybko rozwijająca się akcja, niezwykłe i tajemnicze śledztwa oraz charakterystyczne czarno-białe ilustracje zapewnią podczas lektury niezapomniane emocje. Seria o odważnej trójce: Eryku, Romanie i Ewie pokazuje wartość współpracy, przyjaźni i niesienia bezinteresownej pomocy innym.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.