• -30%
Histeria
search

Histeria

18021
Autor
Izabela Janiszewska
Lektor
Filip Kosior
Wydawca
Czwarta Strona
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
25,83 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
36,90 zł

Najniższa cena produktu 25,83 zł z dnia 25.04.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,83 zł

Komisarz Bruno Wilczyński popada w obsesję – nie może pogodzić się z tym, że wciąż nie udało mu się wsadzić za kratki psychopatycznego mordercy

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788367461207
Wydawca: Czwarta Strona

Komisarz Bruno Wilczyński popada w obsesję – nie może pogodzić się z tym, że wciąż nie udało mu się wsadzić za kratki psychopatycznego mordercy. Musi jednak wyruszyć w nowy pościg, gdy na warszawskim Ursynowie kobieta zostaje brutalnie zamordowana. Zwyrodnialec z przeszłości nie daje o sobie zapomnieć.

Tymczasem reporterka Larysa Luboń wpada na trop zagadkowego mężczyzny w masce, który prześladuje mieszkańców Warszawy. Czy naprawdę jest on potworem, jak nazywają go media, czy raczej tylko nieszczęśliwym człowiekiem, próbującym na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość? A może jedno nie wyklucza drugiego?

Czy wszystkie czyny muszą mieć swoje konsekwencje? Jakie bestie kryją się w zwyczajnych ludziach? I czy można uciec przed przeszłością?

Kontynuacja bestsellerowego „Wrzasku”, jednego z najgłośniejszych debiutów kryminalnych 2020 roku!

***

„Intensywny i intrygujący jak jego bohaterka. Nie daje spokoju jak jego bohater. Precyzyjna kryminalna układanka. W taką histerię mogę wpadać jak najczęściej” – Wojciech Chmielarz.

***

„Fenomenalny kryminał z ważnym przesłaniem. Janiszewska z wirtuozerią łączy wartką akcję z wciągającą intrygą i aktualnymi problemami społecznymi. Musicie to przeczytać!” – Marcel Moss.

 

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.