• -30%
  • Nowy produkt
Śmierci ulotny woal
search

Śmierci ulotny woal

18513
Autor
Ryszard Ćwirlej
Lektor
Bartosz Głogowski
Wydawca
Czwarta Strona
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
11 godz. 54 min
31,43 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
44,90 zł

Najniższa cena produktu 31,43 zł z dnia 11.12.2023

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 44,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,43 zł

Mistrz kryminału retro powraca w znakomitym stylu!

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788367815154
Wydawca:
Czwarta Strona


Mistrz kryminału retro powraca w znakomitym stylu!

Poznań, kwiecień 1930 roku. Podczas seansu spirytystycznego przywołana z zaświatów postać pułkownika Hermana von Zanthiera wieszczy śmierć jednego z uczestników spotkania. Można by było uznać to za żart, gdyby nie fakt, że po niedługim czasie, wskazany przez ducha, wicekonsul Albrecht von Pieskow znika bez śladu. Czy przepowiednia się spełniła, czy powodów absencji należy szukać gdzie indziej? Jeśli jest w Poznaniu ktoś, kto może rozwiązać tę zagadkę, to jest nim bez wątpienia komisarz Antoni Fischer.

Dramaty rozgrywają się nie tylko na salonach. Stróża gospody Pod Świńskim Uchem znaleziono martwego w jego własnym łóżku. Śmiertelny cios zadano profesjonalnie, prosto w serce. Motyw i sprawca pozostają nieznani.

Tymczasem szef złodziejskiej szajki, Tolek Grubiński, przyjmuje zlecenie, które wymaga od niego opuszczenia kraju i wizyty w Stettinie. Musi się dostać do sejfu znajdującego się w miejscu, do którego włamać się niełatwo. Waga tego zadania jest spora, a ryzyko warte podjęcia.

W tle coraz bardziej napięte stosunki polsko-niemieckie, a na pierwszym planie kryminalne intrygi i bohaterowie, z którymi nie sposób się nudzić.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.