• -30%
  • Nowy produkt
Zaśpiewaj mi kołysankę
search

Zaśpiewaj mi kołysankę

18022
Autor
Ryszard Ćwirlej
Lektor
Grzegorz Wons
Wydawca
Czwarta Strona
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
24,60 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
35,14 zł

Najniższa cena produktu 25,83 zł z dnia 29.03.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,83 zł

Kwiecień roku 1922. Ośmioletnia dziewczynka wychodzi z domu po wodę do kranu na podwórku i znika bez śladu

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788367461139
Wydawca: Czwarta Strona

Mistrz kryminału retro powraca!

Kwiecień roku 1922. Ośmioletnia dziewczynka wychodzi z domu po wodę do kranu na podwórku i znika bez śladu. Policja przesłuchuje sąsiadów i bliskich, ale nikt nic nie wie. Nikt niczego nie widział i mogłoby się wydawać, że rozpłynęła się w powietrzu.

W tym samym czasie podkomisarz Antoni Fischer zajmuje się sprawą zabójstwa, którego dokonano w centrum Poznania, niedaleko Starego Rynku. Na miejscu zbrodni widziano młodego chłopaka. Udaje się go szybko zidentyfikować. To złodziejaszek Zenuś Brodziak, członek bandy Tolka Grubińskiego.

Policja szuka chłopaka, być może to on jest mordercą. Natomiast nikt nie szuka dziewczynki, bo kto by się przejmował losem jakiegoś dziecka z biednej rodziny.

Sytuacja zmienia się, gdy do Fischera trafia matka zaginionej Zosi. Kobieta mówi, że przysłała ją Greta – trzynastolatka, którą kilka lat temu, po śmierci jej dziadka, policjant przygarnął i traktował jak własną córkę. Jej zdaniem tylko Antoni Fischer może odnaleźć zaginione dziecko.

Tymczasem kapitan Feliks Mikołajewski z polskiego kontrwywiadu szuka w mieście pewnego Niemca, który miał dostarczyć niesłychanie ważne dokumenty. Szpieg nie daje znaku życia od kilku dni. Trzeba więc jak najszybciej go odnaleźć. W tym może mu pomóc współpracujący z wywiadem podkomisarz Fischer.

Trzy sprawy, trzy zagadki i trzy wyjścia... A może do ich otwarcia potrzebny jest tylko jeden, właściwy klucz? Znaleźć go może tylko podkomisarz Fischer.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.