Zupa z ryby Fugu
search

Zupa z ryby Fugu

17842
Autor
Monika Szwaja
Lektor
Aneta Todorczuk
Wydawca
x-audio
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
34,90 zł

Najniższa cena produktu 34,90 zł z dnia 17.04.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,90 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788367330381
Wydawca: XaudioŻycie jest jak kocioł z zupą z tytułowej ryby – zawsze gdzieś czyha odrobina trucizny!

Ryba fugu jest bardzo smaczna, ale jeśli będziemy obchodzić się z nią nieostrożnie – możemy otruć siebie i współbiesiadników. Podobnie z naszym życiem. Trzeba zawsze myśleć o tym, co robimy, jakie decyzje podejmujemy, inaczej może się tak zdarzyć, że ktoś zapłaci wysoką cenę za nasz brak rozwagi.

Kobieta chce mieć dziecko – czy to zbyt wielkie żądanie? Wykorzystuje możliwości, które daje współczesna nauka – po to jest nauka! W pewnym momencie jednak schodzi z bezpiecznej ścieżki – emocje wzięły górę, rozum zasnął, obudziły się upiory. Kobieta podejmuje decyzje, nie licząc się z nikim.

Młoda dziewczyna, studentka chce studiować na mało opłacalnym kierunku, dla własnej satysfakcji. Jest osamotniona w swoich dążeniach, rodzice widzieliby ją na bardziej praktycznych studiach, a w przyszłości w rodzinnym biznesie. Dziewczyna nie ma wsparcia z ich strony. Dziewczyna podchwytuje podsunięty jej pomysł na zarobienie pieniędzy i od razu wie, że podejmuje ryzyko.

Obie te młode kobiety przypominają trochę kucharza, który beztrosko bierze rybę fugu za ogon i w całości wrzuca ją do garnka z zupą.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.