Tam, gdzie spadają Anioły
search

Tam, gdzie spadają Anioły

18054
Autor
Dorota Terakowska
Lektor
Agata Góral
Wydawca
Wydawnictwo Literackie
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
36,90 zł

Najniższa cena produktu 36,90 zł z dnia 17.04.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 36,90 zł

Ciepła i mądra opowieść o złożonej relacji między dobrem a złem, wiarą a wiedzą, o miłości, sacrum rodziny i potrzebie magii w codziennym życiu

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788308080337
Wydawca: Wydawnictwo Literackie

Ciepła i mądra opowieść o złożonej relacji między dobrem a złem, wiarą a wiedzą, o miłości, sacrum rodziny i potrzebie magii w codziennym życiu, wyróżniona przez Polską Sekcję IBBY.

„Czarny Anioł trzymał Avego zakrzywionymi szponami i uśmiechał się. Drugą ręką wyrywał mu puszyste, złotobiałe pióra. Ave spadł na Ziemię w głębi lasu dokładnie w tej samej sekundzie, w której mała Ewa wpadła do głębokiego kłusowniczego dołu. Jeszcze jedna ludzka istota, tracąc Anioła Stróża, została skazana na kaprysy losu”.

Pięcioletnia Ewa jest świadkiem dramatycznej walki Aniołów – kiedy dobro przegrywa, traci swojego Anioła Stróża. Co stanie się z dziewczynką, pozbawioną niewidocznej, lecz czujnej opieki nadprzyrodzonej istoty? Co pocznie strącony, okaleczony Ave, utraciwszy anielską moc? Czy człowiek może przyjąć rolę anioła i zmienić przeznaczenie?

Każdy czytelnik znajdzie w tej powieści wiele stron wielkiej pisarskiej urody i wiele scen głęboko zapadających w pamięć.

Ewa Nowacka, „Nowe Książki”

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.