• -30%
Spotkajmy się o północy
search

Spotkajmy się o północy

18233
Autor
Aleksandra Rochowiak
Lektor
Anna Dudziak-Klempka
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
9 godz. 11 min
23,07 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
32,95 zł

Najniższa cena produktu 23,07 zł z dnia 13.07.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 32,95 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,07 zł

Czy można wpaść z deszczu prosto pod... parasol? W dodatku taki, którego właścicielem jest przystojny blondyn o wielkim sercu?

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788383340692
Wydawca: Storybox

Czy można wpaść z deszczu prosto pod... parasol? W dodatku taki, którego właścicielem jest przystojny blondyn o wielkim sercu?

Gloria wraz z młodszą siostrą wynajmuje mieszkanie w północnej części Wrocławia i od trzech lat pracuje w ekskluzywnym butiku swojego partnera, który posiada według niej tylko jedną wadę – żonę. Zakochana dziewczyna skrywa przed światem wstydliwy sekret dotyczący ich związku, mogąc jedynie liczyć na wsparcie najlepszej przyjaciółki.

Wszystko zmienia jeden wieczór, a właściwie dwa wyjątkowo mroźne, deszczowe popołudnia, kiedy to do przemoczonej kobiety pomocną dłoń wyciąga atrakcyjny nieznajomy.

Tylko czy aby na pewno nigdy wcześniej się nie spotkali? Po tym, jak Bartosz udowodnił Glorii, że zawsze może na niego liczyć, ich relacja nabiera rumieńców. W ciągu zaledwie kilku tygodni bardzo się do siebie zbliżają, a dziewczyna ku swojemu zaskoczeniu zaczyna poddawać się tajemniczej sile, która coraz intensywniej popycha ją w jego ramiona.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.