• -30%
Noce na Miodowej 4
search

Noce na Miodowej 4

18386
Autor
Joanna Szarańska
Lektor
Paulina Raczyło
Wydawca
Czwarta Strona
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
10 godz. 55 min
27,93 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
39,90 zł

Najniższa cena produktu 27,93 zł z dnia 29.02.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 39,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,93 zł

Pełna emocji historia o ucieczce przed błędami przeszłości i wierze w piękne jutro.

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788367727358
Wydawca: Czwarta Strona

Pełna emocji historia o ucieczce przed błędami przeszłości i wierze w piękne jutro.

Zapach kobiecych perfum na koszuli, późne powroty do domu, weekendowe delegacje... – Natalia nadal ma tak wiele powodów, by nie wierzyć mężowi. Dominik stara się za wszelką cenę udowodnić, że jeden błąd nie przekreślił życia, które wspólnie zbudowali, i nadal jest tym samym mężczyzną, w którym zakochała się przed laty. Przeprowadzka do nowego domu miała być dla nich drugą szansą. Obiecali sobie, że tym razem będzie inaczej: żadnych kłamstw oraz sekretów. Nowe miejsce to przecież najlepszy sposób, aby zacząć jeszcze raz. Jednak zaufanie jest bardzo kruche i niełatwo je odbudować. Szczególnie gdy do głosu dochodzą dawne słabości i nie sposób oprzeć się pokusie...

Czy mimo obaw Natalia zaufa mężowi i uwierzy, że są w stanie tworzyć szczęśliwą rodzinę? Czy zapomni o tym, co się wydarzyło, zanim zamieszkali na Miodowej? Jak wiele można poświęcić w imię miłości?

***

»Na Miodowej« to seria, którą pokochacie od pierwszej strony. Rozsiądziecie się wygodnie w starym uszaku, chwycicie w dłoń kubek ulubionej herbaty i poczujecie to wszechogarniające ciepło. To stanowczo jedne z tych książek, do których będziecie chcieli wielokrotnie wracać. Polecam!” – Joanna Wolf, NIEnaczytana.

***

„Ta seria otula rześkim powietrzem poranków, nagrzewa serce niczym słoneczne popołudnie, wywołuje ciarki na skórze za sprawą letniego, wieczornego wiatru i dostarcza chwil wytchnienia cichą nocą. Na Miodowej spokój ma zapach książek, wsparcie aromat kawy, a dobro pachnie świeżym pieczywem. Zakochacie się w tym urokliwym miejscu, gwarantuję!” – Dagmara Łagan, BooksCatTea.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.