• -30%
Mieć odwagę, by marzyć. Tom 2. Szlachetne serce
search

Mieć odwagę, by marzyć. Tom 2. Szlachetne serce

18439
Autor
Susan Anne Mason
Lektor
Donata Cieślik
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
14 godz. 45 min
31,43 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
44,90 zł

Najniższa cena produktu 31,43 zł z dnia 19.07.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 27,97 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,43 zł

CZY IRLANDZKIEJ DZIEWCZYNIE UDA SIĘ ZNALEŹĆ PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ W AMERYCE?

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788383343747
Wydawca: Storybox

CZY IRLANDZKIEJ DZIEWCZYNIE UDA SIĘ ZNALEŹĆ PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ W AMERYCE?

Maggie Montgomery od dawna pragnęła zobaczyć Amerykę. Jej marzenie nareszcie się spełnia. Odwiedza ukochanego brata Rylana, uciekając tym samym od niechcianych zalotów Neilla Fitzgeralda. Ponadto Maggie skrywa pewien sekret. Planuje zostać w Ameryce, aby znaleźć tu nie tylko szczęście, ale też miłość swojego życia. Gdy przybywa do Irlandzkich Łąk, spotyka intrygującego mężczyznę. Na początku myśli, że to jeden ze stajennych, ale kiedy Rylan domaga się, by trzymała się z daleka od Adama O’Leary’ego, Maggie uświadamia sobie, że to brat Colleen, który niedawno wyszedł z więzienia. Nie potrafi jednak sprawić, by jej serce podporządkowało się prośbie Rylana.

Adam O’Leary zawsze czuł, że nie zasługuje na swoje miejsce w rodzinie. Czas spędzony w więzieniu tylko utwierdził go w tym przeświadczeniu. Teraz, kiedy już odzyskał wolność, ma nadzieję, że uda mu się zmienić i odzyskać zaufanie najbliższych. Choć wcale tego nie chce, coraz bardziej zakochuje się w Maggie Montgomery.

Podczas gdy wszyscy starają się ich rozdzielić, pomiędzy tym dwojgiem rodzi się uczucie, którego nic nie może zniweczyć. Czy Adam zmienił się naprawdę? I czy jego grzeszna przeszłość nie okaże się zbyt trudna do uniesienia dla Maggie?

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.