• -30%
Potęga geografii, czyli jak będzie wyglądał w przyszłości nasz świat
search

Potęga geografii, czyli jak będzie wyglądał w przyszłości nasz świat

18293
Autor
Tim Marshall
Lektor
Maciej Więckowski
Wydawca
Zysk i S-ka
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
13 godz. 51 min
27,93 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
39,90 zł

Najniższa cena produktu 27,93 zł z dnia 13.07.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 39,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,93 zł

W swojej poprzedniej książce Tim Marshall przekonał czytelników, że żeby zrozumieć, co się dzieje na świecie, trzeba spojrzeć na mapę

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788382026467
Wydawca: Zysk i S-ka

W swojej poprzedniej książce Tim Marshall przekonał czytelników, że żeby zrozumieć, co się dzieje na świecie, trzeba spojrzeć na mapę. I chociaż od czasu jej premiery geografia się nie zmieniła, uległ zmianom nasz świat. Tym razem Marshall próbuje zajrzeć w przyszłość i analizuje dziesięć regionów, które będą kształtować globalną politykę.

Dowiesz się, dlaczego kryzys w Sahelu może wkrótce doprowadzić do kolejnej fali uchodźców do Europy; dlaczego kraje Bliskiego Wschodu nie powinny wiązać swojej przyszłości z ropą; dlaczego wschodnia część Morza Śródziemnego będzie jednym z najbardziej niebezpiecznych punktów zapalnych w XXI stuleciu; oraz dlaczego kolejne światowe starcie może rozegrać się nie na powierzchni Ziemi.

***

„Marshall napisał kolejny wybitny przewodnik po współczesnym świecie, w którym mistrzowsko tłumaczy, co i dlaczego musimy o nim wiedzieć”

Peter Frankopan.

***

„Fascynująca lektura, przystępnie napisana analiza i jedna z najlepszych książek tego roku”.

„Daily Mirror”

***

„Książki Marshalla spodobają się każdemu, kto chce rozumieć świat i zmieniające się sojusze, które nim rządzą. (...) Marshall przygląda się kilku regionom, omawiając ich historię, aktualną sytuację i prognozy na przyszłość. Mądra i zwięzła analiza współczesnej sytuacji geopolitycznej”.

„Geographical”

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.