• -30%
audiobook - Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania - P.T. Barnum
search

Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania

17471
Autor
P. T. Barnum
Lektor
TOMASZ KUĆMA
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
104
Opakowanie
Mały digipack dwuskrzydełkowy
Nowy
19,57 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
27,95 zł

Najniższa cena produktu 19,57 zł z dnia 25.05.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,57 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382713695
Wydawca: Storybox

„Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania” to klasyczny już bestseller z zakresu rozwoju osobistego i literatury na temat budowania fortuny, pełen praktycznych rad, których zastosowanie ma ułatwić odbiorcy osiągnięcie biznesowego sukcesu. Autor nie ogranicza się przy tym do suchych wskazówek budowanych w formie nakazów i zakazów, lecz wzbogaca je licznymi anegdotami ze swojego barwnego życia. To one czynią z podręcznika wciągającą opowieść o niezwykłym człowieku.

P.T. Barnum – biznesmen i założyciel słynnego objazdowego cyrku – przez historię oceniany jest jako jeden z prekursorów reklamy i przemysłu rozrywkowego. Podejmowane przez niego działania zapewniły mu nie tylko bogactwo, ale też przyniosły sławę i rozpoznawalność. Być może nie osiągnąłby ich z takim rozmachem i na ogromną skalę, gdyby nie wyjątkowe zdolności oratorskie połączone z siłą perswazji.

Autor dzieli się bogatym doświadczeniem, przekuwając je w uniwersalny zbiór zaleceń mogących stanowić inspirację dla współczesnych przedsiębiorców.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.