• -30%
Uwierz w siebie
search

Uwierz w siebie

17717
Autor
Joseph Murphy
Lektor
Ireneusz Prochera
Wydawca
Wydawnictwo KOS
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
217
21,97 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
31,38 zł

Najniższa cena produktu 23,07 zł z dnia 31.01.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,07 zł

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś zrealizować swoje marzenia?

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788376492667
Wydawca: Storybox

Czy masz wrażenie, że nie do końca korzystasz z talentów, którymi zostałeś obdarzony? Czy chciałbyś zrealizować swoje marzenia? U korzeni każdego wielkiego osiągnięcia stoi marzenie – idea w umyśle człowieka, który dokonał niezwykłego dzieła. W tym audiobooku dr Joseph Murphy mówi ci, w jaki sposób możesz urzeczywistnić swoje marzenia. Należy zacząć od właściwego nastawienia umysłu – od przekonania, że „dla chcącego nic trudnego”.

Twoja wiara w siebie sprawi, że podświadomy umysł poprowadzi cię od pragnień do czynów, od nadziei do jej spełnienia, od marzeń do osiągnięć. Bóg obdarzył cię konkretnymi talentami. Musisz je poznać i zacząć świadomie ich używać. Wtedy uaktywni się twój podświadomy umysł, doprowadzając do urzeczywistnienia tego, co w nim złożysz – podobnie jak gleba, która troszczy się o to, by zasiane w niej ziarno wydało stokrotny plon.

Podążając za myślą Autora przekonasz się, w jaki sposób poeci, artyści, wynalazcy i przedsiębiorcy posłużyli się myślami obecnymi w ich umysłach do osiągnięcia swoich celów. Przekonasz się, że i ty możesz zastosować te same techniki do wzbogacenia swego życia.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.