• Nowy produkt
Zbuduj swój drugi Mózg
search

Zbuduj swój drugi Mózg

18532
Autor
Tiago Forte
Lektor
Paweł Kumięga
Wydawca
WAM
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
8 godz. 36 min
49,90 zł

Najniższa cena produktu 49,90 zł z dnia 10.12.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,90 zł

Uporządkuj swoje informacje, znajduj je w kilka sekund i uwolnij swoją kreatywność

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788327740137
Wydawca:
WAM

Uporządkuj swoje informacje, znajduj je w kilka sekund i uwolnij swoją kreatywność!

Po raz pierwszy w historii możemy sięgać do wiedzy w każdej chwili, z każdego miejsca na świecie. Nigdy nie było lepszego czasu na naukę i doskonalenie się. Jednak zamiast wchodzić na szczyty swoich możliwości, często czujemy, że toniemy pod nieustannym napływem informacji. Do tego nasza pamięć bywa ograniczona i niedoskonała. Czy jest więc sposób na skuteczne przechowywanie informacji?

Tiago Forte, ekspert w dziedzinie osobistej produktywności pokazuje, jak w prosty sposób można stworzyć swój system zarządzania wiedzą, zwany inaczej drugim mózgiem. To nic innego jak pewnego rodzaju wysyłanie wiadomości do samego siebie, po którą sięgasz dopiero w tym momencie, gdy jest ci potrzebna.

Dzięki cyfrowym narzędziom z naszego codziennego otoczenia i proponowanym technikom poprawisz swoją pamięć, zwiększysz produktywność i wykorzystasz twórczy potencjał w swoim życiu!

Książka Zbuduj swój DRUGI MÓZG autorstwa Tiago Forte to prawdziwy fenomen, po który sięgają czytelnicy na całym świecie! Przetłumaczona na 17 języków i dostępna w 21 krajach na całym świecie!

Zbuduj swój drugi mózg to coś więcej niż kolejna metoda na produktywność – to instrukcja przetrwania, która pomaga radzić sobie ze złożonością współczesnego życia.

Chris Guillebeau, autor Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji

Tiago wziął pod lupę najlepsze praktyki przechwytywania informacji z zewnątrz, które pozostawiają nasze głowy otwarte na efektywne myślenie i kreatywność. Jest to dobrze napisany, przekonujący i użyteczny podręcznik, który pozwala zachować jasność umysłu.

David Allen, autor Getting Things Done

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.