audiobook - Uśpiony szpieg - Camilla Grebe, Paul Leander-Engström
search

Uśpiony szpieg

13091
Autor
Camilla Grebe, Paul Leander-Engstrom
Lektor
WOJCIECH ŻOŁĄDKOWICZ
Wydawca
Sonia Draga
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Opakowanie
Mały digipack dwuskrzydełkowy
Nowy
35,90 zł

Najniższa cena produktu 35,90 zł z dnia 19.06.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,90 zł

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Ostatnie sztuki w magazynie

Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-8110-218-6
Producent: Sonia Draga

Trylogia „Mroczna Moskwa” – wstrząsający obraz Rosji za rządów Putina. Niewyobrażalne bogactwo, skrajna bieda i ludzie, którzy nie cofną się przed niczym w pogoni za władzą i pieniędzmi.

 Sztokholm 2014
Polityczne relacje Szwecji z Rosją są niemal równie lodowate jak wyjątkowo mroźna zima, która trzyma ją w okowach. Tom Blixen po wielu latach spędzonych w Moskwie wrócił do Sztokholmu i zaczął pracę w firmie energetycznej Swekraft. Po tajemniczym spotkaniu z wysoko postawionym urzędnikiem rosyjskim umiera wskutek otrucia szef Toma, prezes spółki.
            Splot wydarzeń zapoczątkowany tą skrytobójczą zbrodnią szybko przeradza się jednak w coś znacznie groźniejszego, kiedy jedna z największych szwedzkich elektrowni atomowych pada ofiarą bezwzględnego sabotażu. Chcąc zapobiec międzynarodowemu konfliktowi i nie dopuścić do potencjalnej katastrofy jądrowej, Tom Blixen i inspektor Sonny Hellkvist podejmują pościg za sprawcą.
 
„Naprawdę dobry thriller szpiegowski; nie musisz być nawet fanem tego gatunku, by wciągnąć się już od pierwszej strony. Bohaterowie są niemal jak żywi, fabuła zaś niesamowicie bliska problemom współczesnego świata”. Expressen
 
„Autorzy osiągnęli mistrzostwo w przerażaniu swoich czytelników”. Aftonbladet
 
 „Szpiedzy, truciciele i politycy najwyższego szczebla w historii, która przerażająco zbliża się do obecnej sytuacji na świecie”. Dagens Nyheter

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.