• -30%
Nie idź tam
search

Nie idź tam

18173
Autor
Dorota Glica
Lektor
Agnieszka Krzysztoń
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
6 godz. 42 min
26,57 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
37,95 zł

Najniższa cena produktu 26,57 zł z dnia 11.12.2023

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 37,95 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,57 zł

Jak daleko jest w stanie posunąć się kobieta chcąca uchronić ukochanego mężczyznę i utrzymać wizerunek idealnego małżeństwa?

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788383340593
Wydawca: Storybox

Marta i Piotr znają się właściwie od zawsze. Od dwóch lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. On jest szanowanym lekarzem, a ona pedagogiem szkolnym w miejscowym liceum. Łączy ich prawdziwa miłość, ale i wspomnienie tragedii z przeszłości, kiedy w pobliskim lesie, podczas zorganizowanego po maturze ogniska, zostaje zamordowana przyjaciółka Marty – Karolina. Mimo upływu lat sprawcy do dziś nie odnaleziono. Za sprawą specjalistów z polskiego Archiwum X las zostaje ponownie przeszukany, świadkowie przesłuchani, pojawiają się nowe poszlaki i dowody, a sprawa zostaje znów otwarta.

Jednocześnie Marta zaczyna dostawać anonimowe wiadomości sugerujące, że jej mąż, któremu ufa bezgranicznie, może mieć coś wspólnego z tragicznymi wydarzeniami w lesie.

Czy ktoś był świadkiem morderstwa i dlaczego milczał przez tyle lat? Jak daleko jest w stanie posunąć się kobieta chcąca uchronić ukochanego mężczyznę i utrzymać wizerunek idealnego małżeństwa?

I WRESZCIE CZY CZŁOWIEK Z NATURY JEST TYLKO DOBRY, ALBO TYLKO ZŁY?

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.