• -30%
  • Nowy produkt
Już nikt mnie nie skrzywdzi
search

Już nikt mnie nie skrzywdzi

18856
Autor
Marcel Moss
Lektor
zespół lektorów
Wydawca
Filia
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
7 godz. 10 min
31,43 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
44,90 zł

Najniższa cena produktu 31,43 zł z dnia 18.06.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 44,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,43 zł

Warszawski licealista Maks Hajder w trakcie rodzinnej kłótni wpada w szał i atakuje nożem domowników

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2024
ISBN: 9788383572260
Wydawca: Storybox


Warszawski licealista Maks Hajder w trakcie rodzinnej kłótni wpada w szał i atakuje nożem domowników. Jego rodzice giną na miejscu, a młodszy brat w stanie krytycznym trafia do szpitala. Przybyłe na miejsce służby zastają Maksa siedzącego spokojnie na podłodze i otoczonego zakrwawionymi ciałami. Sprawia on wrażenie, jakby nie zdawał sobie sprawy z tego, co zrobił.

Tydzień po zatrzymaniu Maks targa się na własne życie i zapada w śpiączkę. Gdy odzyskuje przytomność, początkowo nie potrafi przypomnieć sobie szczegółów tamtego tragicznego dnia.

Prowadzący śledztwo i zmagający się z medialną presją policjanci próbują ustalić, dlaczego spokojny, lubiany i pochodzący z dobrego domu nastolatek dopuścił się tak potwornej zbrodni. Gdy Maks odzyskuje wreszcie pamięć, przenosi ich do mrocznego, toksycznego świata pełnego fizycznych i psychicznych tortur, których dopuszczał się na nim ojciec. Przerażeni śledczy odkrywają, jakie dramaty latami rozgrywały się za zamkniętymi drzwiami okazałego domu Hajderów. I mają wątpliwości, czy Maks jest z nimi szczery.

CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ TAMTEGO DNIA? CZY MAKS MÓWI PRAWDĘ? I CZYM JEST TAJEMNICZA ORGANIZACJA O NAZWIE ARMIA POKRZYWDZONYCH, KTÓREJ CZŁONKOWIE SAMODZIELNIE WYMIERZAJĄ KARĘ SPRAWCOM PRZEMOCY WOBEC NASTOLATKÓW?

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.