Witajcie w Wynalazkowie
search

Witajcie w Wynalazkowie

18192
Autor
Waldemar Cichoń
Lektor
Anna Konieczna
Wydawca
Aleksandria
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
5 godz. 35 min
39,90 zł

Najniższa cena produktu 39,90 zł z dnia 15.06.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,90 zł

Każdy chciałby się znaleźć w Wynalazkowie! Wymarzony raj dla majsterkowiczów, artystów, odkrywców, kusi wszystkich, którzy pragną eksperymentować

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788367501200
Wydawca: Aleksandria


Waldemar Cichoń to jeden z najpopularniejszych obecnie twórców literatury dziecięcej w Polsce! Autor bestsellerowej serii o kocie Cukierku, której pierwsza część Cukierku, ty łobuzie! znajduje się w kanonie lektur szkolnych.

Każdy chciałby się znaleźć w Wynalazkowie! Wymarzony raj dla majsterkowiczów, artystów, odkrywców, kusi wszystkich, którzy pragną eksperymentować i rozwijać w sobie kreatywność. Problem w tym, że powstałe w tym niezwykłym miejscu wynalazki są… trochę niedoskonałe i działają znacznie krócej niż powinien działać naprawdę dobrze skonstruowany wynalazek!

Na dodatek w miasteczku wybucha afera kryminalno-szpiegowska, a nad jej rozwiązaniem pracuje nadzwyczajny detektyw-robot Herkules Szerlokowski. Ma już na swoim koncie sukcesy, odnalazł przecież zabytkową kolekcję kapsli od oranżady, skradzioną z Muzeum Napoi Chłodzących w Bąbelkowie Wielkim i pokrzyżował plany szalonego naukowca, który, za pomocą kontrolera myśli, chciał zmusić osoby leworęczne do używania rąk prawych!

Czym jest trojańska kura, kim był Wynalazjusz i czy możliwe jest zbudowanie arcywynalazku, który będzie najdoskonalszy ze wszystkich?

Co prawda u nas nie rosną drzewa pomysłowe.., ale może wystarczy zagłębić się w tę powieść, aby odkryć w sobie uśpione pokłady kreatywności? Może natchnienie, wraz z czytaniem, przyjdzie samo i także Wy doznacie NPN – Nagłego Przebłysku Natchnienia..?

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.