• -30%
Mistrzyni. Tom 1
search

Mistrzyni. Tom 1

18104
Autor
Małgorzata Szafrańska
Lektor
Ilona Chojnowska
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
10 godz. 47 min
23,07 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
32,95 zł

Najniższa cena produktu 23,07 zł z dnia 29.02.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 32,95 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,07 zł

Gosia jest kobietą jak miliony innych na świecie. Żona, matka, kobieta próbująca się odnaleźć w swojej codzienności

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788382718768
Wydawca: Storybox

Gosia jest kobietą jak miliony innych na świecie. Żona, matka, kobieta próbująca się odnaleźć w swojej codzienności. Zwątpienie w siebie i swoje możliwości, nieustająca troska o wszystkich, tylko nie o siebie. Przecież tak dobrze to znamy.

To mąż ją zachęcił do założenia firmy, ale ciężko mu było pogodzić się z nowym podziałem obowiązków. Coś się zaczęło psuć. Coś zaczęło się dziać i kiedy poznała Damiana, fascynującego mężczyznę o hipnotyzującym spojrzeniu, poczuła, że coś musi się zmienić. Pracując z nim ramię w ramię spojrzała na świat zupełnie inaczej i zapragnęła od życia znacznie więcej, niż jej ofiarowało. Postanowiła zawalczyć o to sama.

Czy można wspólnie świętować rozstanie? Czy można zacząć od nowa, ryzykując wszystkim, na co się pracowało? Czy można pokochać siebie czując się tak strasznie niedoskonałą? Ta historia z pewnością cię zainspiruje i zaskoczy nie raz!

Ta trylogia i jej bohaterki zabiorą cię w niezwykłą podróż po tak znajomych każdej kobiecie wodach, w której i ty odkryjesz, że każda z nas jest mistrzynią własnego losu!

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.