• -30%
Lustrzana Kraina
search

Lustrzana Kraina

18503
Autor
Carole Johnstone
Lektor
Ilona Chojnowska
Wydawca
Zysk i S-ka
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
13 godz. 2 min
31,43 zł
Zniżka 30%
Oferta kończy się:
44,90 zł

Najniższa cena produktu 31,43 zł z dnia 13.07.2024

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 44,90 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,43 zł

„Lustrzana Kraina” to mroczny i świetnie napisany thriller o miłości i zdradzie, odkupieniu i zemście, mocy wyobraźni i cenie wolności.

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788382029260
Wydawca: Zysk i S-ka


Cat mieszka w Los Angeles, z dala od okazałego, gotyckiego domu w Edynburgu, w którym dorastała wraz z siostrą El. W dzieciństwie wymyśliły Lustrzaną Krainę – mroczne miejsce w spiżarni, zamieszkałe przez piratów, czarownice i klaunów. Teraz Cat rzadko wspomina o rodzinnym domu i o tym, że El mieszka tam wraz ze swoim mężem. Jednak kiedy El ginie w tajemniczych okolicznościach, siostra musi wrócić do Edynburga. Stary dom wciąż jest pełen ciemnych zakamarków, a Cat na każdym kroku napotyka dawne tajemnice i przerażające duchy z przeszłości – ktoś (El?) pozostawił jej wskazówki, które mają doprowadzić do Lustrzanej Krainy, gdzie pozna całą prawdę...

„Lustrzana Kraina” to mroczny i świetnie napisany thriller o miłości i zdradzie, odkupieniu i zemście, mocy wyobraźni i cenie wolności.

***

„Wiktoriańska rezydencja, skłócone bliźniaczki i kartki pamiętnika, odsłaniające zagadkową prawdę o ich dzieciństwie... Trzeba przyznać, że Johnstone potrafi zacząć z wysokiego C, a dalej klimat jeszcze się zagęszcza! Gdy Ellice znika na morzu, Cat sądzi, że siostra prowadzi z nią kolejną wariacką grę. Rozwiązanie kryje się w Lustrzanej Krainie, sekretnym miejscu ich dziecięcych zabaw. Wyparte przed laty wspomnienia odsłaniają przerażającą prawdę o więzi, która występuje raz na sto tysięcy urodzeń” - Wojciech Wójcik, pisarz.

***

„Absolutnie wspaniała! Mroczna, nieoczywista i porywająca historia, w której fantazje i koszmary z dzieciństwa spotykają się z rzeczywistością świata dorosłych. Świetnie napisana powieść o rodzinie, zdradzie, miłości i zemście. Nie mogłem przestać czytać” – Sebastian Sokołowski, Okiem na Książki.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.