• Nowy produkt
Spadkobierczyni Medicusa
search

Spadkobierczyni Medicusa

18571
Autor
Noah Gordon
Lektor
Anna Konieczna
Wydawca
Aleksandria
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
Czas
11 godz. 55 min
44,90 zł

Najniższa cena produktu 44,90 zł z dnia 06.12.2023

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44,90 zł

Powieść porusza kontrowersyjne tematy, ukazuje historie zwykłych ludzi, w których nie brakuje życiowych dramatów i tragedii

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2023
ISBN: 9788367501606
Wydawca: Aleksandria


Ostatnia część bestsellerowej serii Medicus.

Widzisz, córeczko, dostałem w spadku antyczne skarby naszej rodziny, skalpel Roba J., który trzymam na biurku, i violę pradziadka, ale gdybym mógł wybierać, wolałbym mieć Dar.

Roberta Cole pragnie pójść własna drogą, dlatego podejmuje niezrozumiałą dla swojego ojca-lekarza decyzję i kończy studia prawnicze. Jej prawdziwe powołanie daje jednak o sobie znać. Zostaje lekarką, zyskuje uznanie i szacunek pacjentów. Antyczny skalpel pradziadka – protoplasty lekarskiego rodu Cole’ów – będzie więc mógł w przyszłości spocząć w rękach godnej spadkobierczyni. Ale ciągle nie wiadomo czy posiada niezwykły szósty zmysł – Dar, który dziedziczą tylko nieliczni z rodu, a który może ratować życie innym.

Będąc na życiowym rozdrożu, bohaterka postanawia zawalczyć o swoje przekonania i pragnienia. Opuszcza Boston i w prowincjonalnym miasteczku rozpoczyna nowy etap w życiu i pracy lekarza.  

Czy podoła wyzwaniom, które przed sobą postawiła?

Powieść porusza kontrowersyjne tematy, ukazuje historie zwykłych ludzi, w których nie brakuje życiowych dramatów i tragedii.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.