Star Carrier. Tom IX. Gwiezdni Bogowie
search

Star Carrier. Tom IX. Gwiezdni Bogowie

17775
Autor
Ian Douglas
Lektor
Roch Siemianowski
Wydawca
StoryBox
Format
MP3CD
Opis formatu
1 CD-MP3
34,95 zł

Najniższa cena produktu 34,95 zł z dnia 14.06.2024

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,95 zł

Admirał Trevor Gray stoczył wiele bitew z obcymi, wielokrotnie pokazując im, że nie warto zadzierać z ludzkością

Ilość
Dodaj do swojej listy życzeń
Audiobook dostępny

Rok wydania: 2022
ISBN: 9788382717051
Wydawca: Storybox

Czy to koniec?

Czy nowy początek…?

Admirał Trevor Gray stoczył wiele bitew z obcymi, wielokrotnie pokazując im, że nie warto zadzierać z ludzkością. Teraz jego samego i dowodzony przez niego lotniskowiec gwiezdny „Ameryka” czeka nowe zadanie: z pomocą Konstantina, zaawansowanej sztucznej inteligencji, przemierzyć czas i przestrzeń, by dowiedzieć się, czy ludzkość rzeczywiście może osiągnąć osobliwość i jednocześnie uniknąć zagrożeń, z którymi zmagały się inne napotkane przez Ziemian międzygwiezdne cywilizacje.

Są jednak tacy, których nie interesują odpowiedzi na te pytania i obchodzi ich jedynie walka o władzę. Poza kosmicznymi niebezpieczeństwami Gray musi także zmierzyć się z politykami, którzy chcą pozbawić sztuczną inteligencję wpływu na ludzkie decyzje, i z tajną flotą mającą za zadanie go zniszczyć. Kosmiczna otchłań jest pełna kawałków układanki, które nie tak łatwo złożyć w spójną całość.

Aby przetrwać, gatunek musi ewoluować. Potrzebuje jednak wizji przyszłości, którą Gray ma nadzieję odnaleźć w odległej o osiemset milionów lat przeszłości.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.